Fundjave ne Rixos Libertas – Dubrovnik

EUR 115,00   –   2 Nete / 3 Dite
(Cmimi per person ne dhome dyshe )
Rixos Libertas ne Dubrovnik
Hoteli gjendet 15 min larg qytetit te Vjeter te Dubrovnikut dhe vetem 25 km larg Aeroportit. Ky hotel eshte i perbere nga 14 kate dhe ka 315 dhoma, gjendet ne plazh pra distanca nga deti eshte 0 m. Dhomat jane teper komode, te mir dekoruara dhe te pajisura me mobilje moderne, Tv Satelitor, tharese flokesh, telefon, kasaforte, internet, etj. Kazino, SPA, banjo turke, masazh, qender fitnesi, sporte ujore, klub per femijet, salle lojrash, internet wirelees, pishine te brendeshme dhe te jashtme, tenis, etj. Pushuesit mund te zgjedhin midis Resorantit Mozaik qe eshte dhe resoranti qendror, Le Select resorant A la carte, Angora, lobby bar, Cigar bar, vitamin bar, klub nate, snack bar, baech bar.

Te perfshira

  • Akomodimi 2 nete me mengjes dhe darke ne dhome sea &balcony view
  • Pije per mireseardhje , fruta ne dhome
  • Musik live ne Agora Bar mbremjen e se shtunes
  • Late check out (15.00 h)
  • Taksat jane te perfshira

Te paperfshira

  • Drekat ne dhome
  • Cdo gje qe nuk eshte e permendur me siper

Shenime

PER CDO REZERVIM JU LUTEMI TE KLIKONI NE KUTINE “KERKESE”.
KY PROGRAM OFROHET PER KLIENTE QE DO UDHETOJNE ME MAKINA PERSONALE.

KERKESE

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s