Queen Of Montenegro

Paketa per Shen Valentini te Queen Of Montenegro – Budva

160 euro Cifti

Rezervoni Tani

 

Pikat kryesore

 • Kalaja e Qytetit
 • Porti i jahteve
 • Shen Stefani

Itinerari

DITE 1

Nisja me makine personale per ne The Queen of Montenegro Hotel ne Budva. Mberritja ne hotel. Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne Rivieren e Budves, 10 minuta larg nga qendra e qytetit. Akomodimi: Hoteli ofron 201 dhoma double dhe single, 21 dhoma familjare, 5 suita, 9 resident suites te cilat ofrojne ajer te konidicionuar, ballkon/ tarrace, telefon me dalje direkte, internet, TV me ekran te sheshte, mini bar, kasaforte, sherbim ne dhome, lavanteri, tualet me dush ose vaske si dhe tharese flokesh. Restorante dhe bare: Lokanda eshte restoranti i hotelit i cili ofron kuzhine internacionale dhe tipike mesdhetare. Hoteli ofron gjithashtu: Show-Kitchen Restaurant, ku sherbehen ne sistemin bufe nje sere gatimesh dhe pijesh. Oj-Ha Tavern – sherbehen receta te kuzhines tradicionale te Malit te Zi Bare: Zinzula Aperitif Bar, Lokanda bar. Facilitete: Pishine, sauna, fitnes, masazhe, trajtime spa, trajtime per fytyren, manikyr, pedikyr, kazino, basketboll, volejboll, kurse zhytjeje, qender internet, floktore, dyqane. Akomodimi darka ne hotel.

DITE 2

Mengjesi ne hotel. Gjate dites ju sugjerojme te vizitoni qytetin e Kotorit. Kotorri eshte nje vend teper turistik i cili eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s. Ai ka formen e nje trekendeshi me tre Porta, duke komunikuar me pjeset e tjera te qytetit. Aty do te keni mundesi te shihni Katedralen e St. Triphonit dhe Kishen e St. Nicolas si edhe pallatet e vjeter qe i kane rezistuar kohes. Ndryshe quhet Qyteti i Mbretereshes Teute me nje qyteze brenda Kalase dhe me nje Keshtjelle ne maje te malit. Gjatesia e mureve arrin deri ne 4.5 km dhe ato jane ndertuar nga shekulli i 9-te deri ne shekullin e 14-te. Darka GALA dhe akomodimi ne hotel.

DITE 3

Mengjesi ne hotel. 12:00am Check out nga hoteli dhe nisja drejt Tiranes. Gjate rruges keni mundesi te vizitoni Shen Stefanin, me plazhin e tij interesant dhe kishen e Shen Stefanit qe ndodhet ne brendesi.

 

 

Te perfshira

 • Akomodimi 2 nete ne Double Room Sea View me mengjes + darke
 • Darka GALA me 14.02 me Music Live
 • Perdorimi zones Relaksuese, Sauna dhe Qendres se Fitnesit
 • Free Wifi dhe Parking falas
 • Late Check out
 • 30% Ulje per Masazhet dhe 10% ulje per trajtimet e fytyres dhe trupit

Te paperfshira

 • Drekat
 • Taksat Turistike

Shenime

KJO PAKETE ESHTE “ON REQUEST”. PER CDO REZERVIM JU LUTEMI TE KLIKONI NE KUTINE “KERKESE”.
KY PROGRAM OFROHET PER KLIENTE QE DO UDHETOJNE ME MAKINA PERSONALE

Kerkes

This slideshow requires JavaScript.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s