Fame Residence 5*- Kemer

Kemer

Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 2002 dhe rinovuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 8.000 m². Hoteli ndodhet në Qendër të Kemerit, në Bregdet, vetëm 50km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë nje 4 kateshe dhe disponon 202 Dhoma standarte, 32 Dhoma Familjare, 10 Suita dhe 2 Dhoma për Paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV me kanale satelitore
– Telefon
– Kasafortë (me pagesë)
– Minibar
– Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
– Ballkon
– Shërbim pastrimi

Brenda Hotelit:
– 1 Restorant Kryesor, Restorant A La Carte (guzhinë: Turke, Kineze, Italiane)
– 5 Bar-e
– Disko
– Pishinë të jashtme, Pishinë të brendshme dhe Pishinë për Fëmijë
– Miniclub
– SPA, Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Jacuzzi
– Shërbim Lavanderie, Internet në Holl, Berber.
Aktivitete: Animacione,  Gjimnastikë, Vollejboll, Basketboll, Sporte Ujore Darts, Ping Pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “FAME STYLE All Inclusive” përfshin:
– Mëngjezin, Drekën dhe Darkën bufe.
– Pije alkolike dhe joalkolike te vendit
– Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve.
– Shezlone dhe Cadrat ne Pishinë dhe Plazh
Hoteli ofron gjithashtu:- Animacione
– Banjo turek
– Sauna
– Masazhe
– Ping Pong
– Gjimnastikë
– Darts
– Çadra, shezlongë, dyshekë dhe peshqira në plazh dhe në pishinë (me pagesë)
Dergoni Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s