Mardan Palace 5*L – Lara Kundu

Lara – Kundu

Resorti 5 yje është një nga më lluksozët në mesdhe, karakterizohet nga një Arkitekturë e ndërthurur Mbretërore me atë Modernen, shtrihet në një Siperfaqe prej 180.000 m² dhe ndodhet në Plazh, 15 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 25 km larg nga Qendra e Qytetit.

Hoteli disponon 560 Dhoma dhe Suita:
– 271 Dhoma Superiore
– 62 Dhoma Premium
– 16 Dhoma Dolmabahce Deluxe
– 38 Dhoma Grand Hammam (secila me banjo turke)
– 41 Dhoma Grand Deluxe Duplexes
– 41 Junior Suita
– 38 Studio Suita
– 3 Grand Junior Suita
– 4 Suita presidenciale (me pamje panoramike)
– 2 Suita mbreterore (600 m2, secila me pishine private)
– 44 Suita kopeshti.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV
– Telefon
– Internet Wi-Fi
– Minibar (ujë, pije të lehta, birrë dhe fruta të thata)
– Shportë me fruta ditën e mbërritjes
– Dush/Vaskë,Tharëse Flokësh
– Ballkon ose Tarrazë, Shërbim në Dhomë 24 orë.

Brenda Kompleksit të Hotelit:
– Restorant Kryesor dhe 7 Restorante a la carte
– Kënd për Fëmijët në Restorant
– 11 Bar-e
– 2 Pishina me ujë deti dhe 1 Pishinë për Fëmijë
– Kopsht i vogël zologjik
– Mini-club
– Kënd Lojërash për Fëmijë
– Internet Kafe
– Kinema
– Salla Koference dhe Banketi
– *7500 m2 SPA & Fitness qe eshte dizenjuar nga ekspertet me fame boterore KLAFS, sigurojne sherbimet e meposhtme: . Banjo me avull, Banjo turke, Aromatherapy. Sauna . Shumëllojshmëri dushesh (tropikal, i ngrohtë, i ftohtë). Trajtime Thalasso dhe pishine Thalasso. . Hidroterapi . Ambjente relaxi (të erreta, me pamje nga kopshti, vende me zjarr). Disa lloje masazhesh që përfshijne gurë të nxehtë, Thai, Balinese, dhe Shiatsu

Aktivitete si: Musik live, Animacione, Aerobi, Bowiling, Tenis, Sporte të ndryshme Ujore,etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Luxury All Inclusive” përfshin:
– Një shërbim i zgjedhur ofrohet në Baret dhe Restourantet e resortit:
– Restoranti kryesor ’Bosphorus’ (480 vende)
– Restoranti Rus”Arbat” (106 vende)
– Restoranti Francez ‘’Cote D’Azur’’ (44 vende)
– Restoranti Turk ‘’Besiktas’’ (88 vende)
– Restorant vegjetarian ‘’Vegetarian at Haydarpasa‘’ (110 vende)
– Restorant peshku ‘’Aquamarine’’ (264 vende)
– Restoranti mesdhetar ‘’La Cucina‘’ (284 vende)
– Restorant tailandez ‘’Baan Thai‘’ (48 vende)
– Restorant Japonez ‘’Oishii’’ (94 vende)
– Restoranti ‘’La Brasserie‘’ (100 vende)
– Lobby Lounge (374 vende)
– Shijoni snack ose koktejle gjate qendrimit ne hotel ne baret e meposhtme:
– Onyx Bar ofron embelsira
– The American Bar ofron koktejle, shampanje
– Jazz Bar ofron pije klasike, muzike live
– Scorpion Lounge
– The Oasis ofron koktejle speciale
– Monkey Club ofron koktejle
– Vitamin Bar
– Shark’s Cafe ofron caj, kafe, lengje te fresketa frutash.

Mardan Palace 5*L – Lara Kundu

http://www.mardanpalace.com/en

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhome Premium ROH ( Max 2 Rritur ) Tarifa/Nata
nga 28/05/2017 në 30/05/2017 € 294.84
nga 31/05/2017 në 27/06/2017 € 376.74
nga 28/06/2017 në 21/07/2017 € 411.84
nga 22/07/2017 në 22/08/2017 € 446.94
nga 23/08/2017 në 05/09/2017 € 411.84
nga 06/09/2017 në 30/09/2017 € 376.74
» Dhome Premium Teke ROH ( Max 1 Rritur + 1 Fëmijë ) Tarifa/Nata
nga 28/05/2017 në 30/05/2017 € 221.13
nga 31/05/2017 në 27/06/2017 € 281.97
nga 28/06/2017 në 21/07/2017 € 308.88
nga 22/07/2017 në 22/08/2017 € 334.62
nga 23/08/2017 në 05/09/2017 € 308.88
nga 06/09/2017 në 30/09/2017 € 281.97
» Dhome Superiore ROH ( Max 2 Rritur + 1 Fëmijë ) Tarifa/Nata
nga 28/05/2017 në 30/05/2017 € 318.24
nga 31/05/2017 në 27/06/2017 € 400.14
nga 28/06/2017 në 21/07/2017 € 435.24
nga 22/07/2017 në 22/08/2017 € 470.34
nga 23/08/2017 në 05/09/2017 € 435.24
nga 06/09/2017 në 30/09/2017 € 400.14
» Dhome Superiore Teke ROH ( Max 1 Rritur + 1 Fëmijë ) Tarifa/Nata
nga 28/05/2017 në 30/05/2017 € 238.68
nga 31/05/2017 në 27/06/2017 € 299.52
nga 28/06/2017 në 21/07/2017 € 325.26
nga 22/07/2017 në 22/08/2017 € 352.17
nga 23/08/2017 në 05/09/2017 € 325.26
nga 06/09/2017 në 30/09/2017 € 299.52
» Suite Deluxe ROH (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa/Nata
nga 28/05/2017 në 30/05/2017 € 489.06
nga 31/05/2017 në 27/06/2017 € 594.36
nga 28/06/2017 në 21/07/2017 € 635.31
nga 22/07/2017 në 22/08/2017 € 682.11
nga 23/08/2017 në 05/09/2017 € 635.31
nga 06/09/2017 në 30/09/2017 € 594.36

Çmimet për dhomë, akomodimi de luxe all inclusive.

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s