Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA 5* – Kemer

Kemer

Hoteli me i ri i zinxhireve Crystal është një resort me 5 yje me një qasje ndaj relaksit dhe natyrës. Resorti shtrihet në nje pozicion të këndshëm ndërmjet pishave dhe në krah të malit Toros. Kompleksi ka një siperfaqe prej 152.000 m2 dhe ndodhet në breg të detit, 36 km larg aeroportit të Antalyas, 16 km larg nga qendra e Kemerit. Hoteli ka në përbërjen e tij 56 dhoma Familjare (51 m2) dhe 40 Dhoma Superiore (33 m2).

Në dhoma do të gjeni:
– Ajër të kondicionuar
– TV LCD
– Minibar
– Internet kabllor ose WiFi
– Rrobdeshan dhe shapka
– Set çaji dhe kafeje
– 24 ore shërbim në dhome me pagesë

Në ambjentet e resortit do të gjeni:
2 Restorante Kryesore Bufe, Restorante A La Carte (Mexican, Peshku, Mesdhetar, Rus, Turk dhe Lindjes së Largët) dhe një bufe për fëmijët
– 15 Bar-e të ndryshme në hapësirat e kompleksit
– Pishina kryesore e jashtme (660 m2), 7 Pishina të përmasave të ndryshme të jashtme, Pishinë të mbuluar (116 m2), Akuapark me Rrëshkitëse dhe Pishinë për fëmijët
– Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Qëndër Fitnesi
– Animacione gjatë dites dhe muzik live gjatë netëve
– Volejboll në plazh, Basketboll, 3 fusha Tenisi, Ping Pong, Water polo, Babysitter, Floktore, Internet center, Dhomë lojrash, Lojë me shigjeta, Biliardo, Jet Ski, Parasailing, Sërf, etj.

Më Shume Detaje: Përfshirë në paketën “Privileged Life All Inclusive”:
– Restoranti Kryesor Bufe mengjesi, dreka, darka
– Ëmbëlsira, Kek dhe akullore
– Pije alkolike dhe jo-alkolike vëndase dhe të huaja
– Animacion
– Banjo Turke dhe Sauna
– Kasaforta
– WiFi (me shpejtësi të limituar)
– Qëndër Fitnesi
– Water Polo
– Volejboll në Plazh, Basketboll
– Peshqirë, Shezlongje, Dyshek dhe Çadra në plazh dhe pishinë

Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA 5* – Kemer

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Ndërtesë Kryesore ose Kopshti (Max 3 Rritur) Tarifa/Nata
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 236.34
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 271.44
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 294.84
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 271.44
nga 16/09/2017 në 29/09/2017 € 236.34
» Dhomë Standarte Teke Ndërtesë Kryesore ose Kopshti (Max 1 Rritur + 1Femije) Tarifa/Nata
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 176.67
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 203.00
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 220.54
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 203.00
nga 16/09/2017 në 29/09/2017 € 176.67
» Dhomë Superiore (Max: 2 Rritur + 1 Femije ose 2 Rritur) Tarifa/Nata
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 283.14
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 325.26
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 353.34
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 325.26
nga 16/09/2017 në 29/09/2017 € 283.14
» Dhomë Familjare Ndërtesë Kryesore ose Kopshti (Max: 4 Rritur + 1 femije) Tarifa/Nata
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 354.51
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 407.16
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 442.26
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 407.16
nga 16/09/2017 në 29/09/2017 € 354.51

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s