Palm World Hotel 5* – Side

Zbritje 50% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars

Side

Hotel Palm World Side Resort  & Spa ka një siperfaqe 6000m2 dhe disponon 192 dhoma. Është i ndërtuar në nje rajon të mrekulluëshmë  vetëm 400m  nga deti. Qytetet më të afert janë Manavgat (11 km) dhe Side (7km). Për të bër qëndrimin tuaj me të rehatshmë hoteli disponon lobi , dyqane, një mini treg, parukeri dhe ajërë te kondicjonuar.Stafi është trajnuar në menyrë profesionale dhe flet gjermanisht, rusisht, dhe anglisht.

Dhomat janë të pajisura me:

– LCD TV
– Minibar (rimbursohet cdo dit me uje)
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë
– Kolltuqe
– Ballkon
– Cabinë dushi
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
– Internet në dhomë (me pagesë)
*Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
– 4 Bar-e
– Pishinë e Jashtme, pishine  për f ëmijë, Plazh, Akuapark, dhe Rrëshkitëse
– Fitness,Banjo Turke, Sauna  Mini Futboll dhe Qendër SPA
– Disko
– Miniclub
– Volejboll në Plazh
– Fushë Tenisi
– Fushë Basketbolli
– Mini market
– Dyqane
– Sallon Bukurie
– Parukeri, Park Lojrash, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Shërbim Lavanterie (me pagesë), Shërbim Mjekësor,.

Shërbimet me Pagesë :
– Pije të importuara
– Lengje te fresketa
– Kasafortë
– Fax,Telefonë
– Dhoma Lojrave
– Masazhe,
– Doktori,
– Pijet në Disko
– Sherbimi dhome
– Kafe turke
– Shërbim Lavanterie

Më Shume Detaje: Koncepti ” All Inclusive ” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor
– Minibar (rimbursohet cdo ditë me ujë)
– Të gjitha pijet alkolike dhe jo alkolike (deri në 24.00)
– Aerobi
– Fitness
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh-
– Tenis
– Internet
– Sauna

Palm World Hotel 5* – Side

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 15/05/2017 në 08/06/2017 € 108.00
nga 09/06/2017 në 22/06/2017 € 129.60
nga 23/06/2017 në 14/07/2017 € 148.80
nga 15/07/2017 në 20/08/2017 € 163.20
nga 21/08/2017 në 12/09/2017 € 148.80
nga 13/09/2017 në 26/09/2017 € 129.60
nga 27/09/2017 në 12/10/2017 € 108.00
» Dhomë Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Femije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 15/05/2017 në 08/06/2017 € 112.80
nga 09/06/2017 në 22/06/2017 € 134.40
nga 23/06/2017 në 14/07/2017 € 153.60
nga 15/07/2017 në 20/08/2017 € 168.00
nga 21/08/2017 në 12/09/2017 € 153.60
nga 13/09/2017 në 26/09/2017 € 134.40
nga 27/09/2017 në 12/10/2017 € 112.80
» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 15/05/2017 në 08/06/2017 € 84.00
nga 09/06/2017 në 22/06/2017 € 100.20
nga 23/06/2017 në 14/07/2017 € 114.60
nga 15/07/2017 në 20/08/2017 € 125.40
nga 21/08/2017 në 12/09/2017 € 114.60
nga 13/09/2017 në 26/09/2017 € 100.20
nga 27/09/2017 në 12/10/2017 € 84.00
» Dhomë Familjare Dublex (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 15/05/2017 në 08/06/2017 € 169.20
nga 09/06/2017 në 22/06/2017 € 201.60
nga 23/06/2017 në 14/07/2017 € 230.40
nga 15/07/2017 në 20/08/2017 € 252.00
nga 21/08/2017 në 12/09/2017 € 230.40
nga 13/09/2017 në 26/09/2017 € 201.60
nga 27/09/2017 në 12/10/2017 € 169.20
» Dhomë Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 15/05/2017 në 08/06/2017 € 169.20
nga 09/06/2017 në 22/06/2017 € 201.60
nga 23/06/2017 në 14/07/2017 € 230.40
nga 15/07/2017 në 20/08/2017 € 252.00
nga 21/08/2017 në 12/09/2017 € 230.40
nga 13/09/2017 në 26/09/2017 € 201.60
nga 27/09/2017 në 12/10/2017 € 169.20

Çmimet për dhomë për  Natë, akomodimi all inclusive

This slideshow requires JavaScript.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s