Adalya Elite Resort 5* – Lara Kundu

-35% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt

This slideshow requires JavaScript.

 

Lara – Kundu

 

Adalya Elite Resort- 5 yje ka një sipërfaqe prej 45.000m² dhe është i pozicjonuar buzë detit. Ky hotel disponon 525 dhoma në total, nga të cilat 409 janë dhoma standarte(39m²), 90 dhoma familjare(50/60m²),20 Suita(64m²) dhe 6 dhoma për paraplegjikët(39m²).Të gjitha dhomat kanë stil modern dhe luksi.Resorti ndodhet vetëm 15km nga qëndra e Antalyas dhe 10km nga aeroporti.

 

Dhomat janë të pajisura me:
– LCD TV/Satelite
– Set caj
– Minibar
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë elekltronike
– Dysheme Laminat
– Ballkon
– Kabin dushi
– Telefon
– Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit: 
-Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
-8 Bar
-Sallon Bukuri,Parukeri,Berber
-Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme
-6 Ashensor Panoramik
-Amfiteater
-Parkim
-Internet kafe
-Disko
-Spa, Masazhe,Fitness,Banjo turke,Sauna,Boutique,aerobic,doktorsherbim lavanderie,
-Restorante A’la Cart (Sesonal Qeshor-Tetor)
-Dhome koferencash
-Plazh privat
-Sporte uji ,Bilardo, Park lojrash, motora uji dhe kanoe,Banane,Tenis
-Jakuzi

Sherbime me pagese:
-Dhome lojrash
-Banana
-Jet ski, Motora uji
-Kanoe
-Spa,masazh,
-Surf
-Disko
-Internet kafe,sherbime lavanderie
-Bilardo
 

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” perfshin:
-Cadra djelli dhe shezlonë per pishinë dhe plazh
-Peshqir Plazhi
-Kasafortë në dhome
-Internet në lobi
-Banjo turke & Sauna
-Fitness
-Parkim
-Tennis tavoline
-Aerobic,Water gymnastics, kanoe
-Disko
-Volejboll
-Show profesionale
-Programe Argëtimi
-Konkurse
-Turnamente
-Music Live
-Këndë lojrash
-Mini club

Për fëmijë:
-Mini club
-Pishina
-Aqua Park
-Kënd Lojrash.

Adalya Elite Resort 5* – Lara Kundu

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max 3 Rritur) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 204.00
nga 19/06/2017 në 07/07/2017 € 232.80
nga 08/07/2017 në 25/08/2017 € 285.60
nga 26/08/2017 në 16/09/2017 € 261.60
nga 17/09/2017 në 02/10/2017 € 232.80
» Dhomë Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 152.40
nga 19/06/2017 në 07/07/2017 € 174.00
nga 08/07/2017 në 25/08/2017 € 213.60
nga 26/08/2017 në 16/09/2017 € 195.60
nga 17/09/2017 në 02/10/2017 € 174.00
» Dhomë Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max 2 Rritur + 1 femije) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 216.00
nga 19/06/2017 në 07/07/2017 € 244.80
nga 08/07/2017 në 25/08/2017 € 297.60
nga 26/08/2017 në 16/09/2017 € 273.60
nga 17/09/2017 në 02/10/2017 € 244.80
» Dhomë Standarte me pamje nga deti (Max 2 Rritur + 1 femije) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 228.00
nga 19/06/2017 në 07/07/2017 € 256.80
nga 08/07/2017 në 25/08/2017 € 309.60
nga 26/08/2017 në 16/09/2017 € 285.60
nga 17/09/2017 në 02/10/2017 € 256.80
» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 306.00
nga 19/06/2017 në 07/07/2017 € 349.20
nga 08/07/2017 në 25/08/2017 € 428.40
nga 26/08/2017 në 16/09/2017 € 392.40
nga 17/09/2017 në 02/10/2017 € 349.20
» Dhomë Familjare Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 342.00
nga 19/06/2017 në 07/07/2017 € 385.20
nga 08/07/2017 në 25/08/2017 € 464.40
nga 26/08/2017 në 16/09/2017 € 428.40
nga 17/09/2017 në 02/10/2017 € 385.20

Çmimet për dhomë për natë , akomodimi ultra all inclusive.

Dergoni Kerkes :

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s