Asia Beach 5* – Alanya

Zbritje 45% dhe 2 FEMIJE FALAS për Rezervime të Hershme deri 31 Mars.

This slideshow requires JavaScript.

Alanya

Asia Beach Resort – 5 yje  ndodhet vetëm 3km nga qëndra e Antalyas dhe 300m nga Oba. Resorti ka 320 dhoma  nga të cilat 214 janë standarte(28-41m2).Arreduar në menyre bashkohore  dhe luksi.Aeroporti  i afërt është  Alnya-Gazipasa 40km, aeroporti Antalya 130km.

Dhomat janë të pajisura me:

-TV
-Telefonë
-Minibar
-A/C
-Set caj
-Wi-Fi
-Kasafortë
-Tharëse flokësh

Brënda kompleksit të Hotelit:
-Pishina te jashtme dhe te brëndshme
-Plazh
-Sall Koferencash
-Mini club
-Cinema
-Bowlling
-Bilardo
-Internet Kafe
-Spa & Wellnes Center
-Hammam & Sauna
-Jakuzi, Masazh
-Fitness
-Squash & Steam room
-Shopping Center
-Amfiteater
-Pishina për fëmijë
-Restorant
-Restorant A’la cart (Italjan dhe meksikan,Otoman)
-Pasticeri
-7 Bar(Lobi,Beach bar,Disko,Vitamin Bar,Beer Pub,Minibar, Pool Bar)

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” perfshin:
-Mëngjesi,mëngjesi vone,dreka,darka,Bufe,Diet & Vegeterianë (Restorant)
-Snack në Plazh dhe në Pishinë, Snack vonë ne darkë(23.00-07.00)
-Pasticeri-Akullore
-Bar-i në pishinë (Pije alkoolike vëndi,të nxehta,pije te lehta)
-Bar-i në plazh (Beer,Pije te lehta & te nxehta)
-Disko bar (Pije vëndi, pije te lehta)
-Vitamin bar (Pije te nxehta & pije te lehta, lëngjet e freskët me pagesë)
-Beer Pub (Pije alkoolike vëndi dhe disa importi, pije te nxehta,pije te lehta)
-Minibar (nje here ne dite pije te lehta dhe uje)
-Cinema
-Hammam,Sauna, Dhome avulli (Steam room),Squash
-Fitness

Per Fëmijë:
-Mini club
-Game room
-Pishina te brëndshme dhe te jashtme
-Rëshkitese.

Asia Beach 5* – Alanya

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Pa Ballkon (Max 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 129.60
nga 19/06/2017 në 02/07/2017 € 153.60
nga 03/07/2017 në 20/08/2017 € 177.60
nga 21/08/2017 në 17/09/2017 € 153.60
nga 18/09/2017 në 01/10/2017 € 129.60
» Dhomë Standarte (Max 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 134.40
nga 19/06/2017 në 02/07/2017 € 158.40
nga 03/07/2017 në 20/08/2017 € 182.40
nga 21/08/2017 në 17/09/2017 € 158.40
nga 18/09/2017 në 01/10/2017 € 134.40
» Dhomë Standarte Teke (Max 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 100.20
nga 19/06/2017 në 02/07/2017 € 118.20
nga 03/07/2017 në 20/08/2017 € 136.20
nga 21/08/2017 në 17/09/2017 € 118.20
nga 18/09/2017 në 01/10/2017 € 100.20
» Dhomë Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max 2 Rritur + 2 Femije) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 134.40
nga 19/06/2017 në 02/07/2017 € 158.40
nga 03/07/2017 në 20/08/2017 € 182.40
nga 21/08/2017 në 17/09/2017 € 158.40
nga 18/09/2017 në 01/10/2017 € 134.40
» Dhomë Familjare Pa Ballkon (Max: 4 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 194.40
nga 19/06/2017 në 02/07/2017 € 230.40
nga 03/07/2017 në 20/08/2017 € 266.40
nga 21/08/2017 në 17/09/2017 € 230.40
nga 18/09/2017 në 01/10/2017 € 194.40
» Suite Familjare me Pamje nga Deti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 238.80
nga 19/06/2017 në 02/07/2017 € 292.80
nga 03/07/2017 në 20/08/2017 € 328.80
nga 21/08/2017 në 17/09/2017 € 292.80
nga 18/09/2017 në 01/10/2017 € 238.80

Çmimet për dhomë për natë , akomodimi ultra all inclusive.

Dergoni Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s