Club Sera Deluxe 5* – Lara Kundu

-50% për Rezervime të Hershme deri 31 mars

This slideshow requires JavaScript.

Lara – Kundu

 Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 1986 dhe rikonstruktuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqje prej 40.000 m², ndodhet në Bregdet, 9 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 12 km larg nga Qendra e Qytetit. Kompleksi i Hotelit përbëhet nga 5-së Ndërtesa 8-katëshe Klubi, Ndërtesë 13-katëshe Elegance dhe 2 ndërtesa 4 dhe 6 katëshe Aneks. Hoteli disponon 540 në total prej të cilave 140 Dhoma Standarte klubi, 15 Dhoma Familjare klubi, 268 Dhoma Elegancë, 27 Dhoma Familjare elegancë, 6 Suita deluxe dhe superiore, 1 Dhomë Mbretërore dhe 83 Dhoma Standarte aneks.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV
– Telefon
– Minibar (ujë dhe pije të lehta)
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë (me pagesë)
– Ballkon
– Banjo me vaskë&dush
– Tharëse Flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm, 3 Restorante A La Carte (Turk, Mongolez, Mediterran)
– 8 Bar-e
– 3 Pishina të Jashtme, 1 Pishinë e Mbyllur dhe Pishinë për Fëmijë
– Plazh
– 3 Rrëshkitëse
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Jakuzzi
– Qendër SPA
– Disko
– Jakuzi
– Miniclub
– Volejboll në Plazh
– Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Muzikë Live, Bilardo, Bowling, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike si dhe disa pije të importit
– Restorant A La Carte – me rezervim (pijet përveç ujit me pagesë)
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Peshqire, Cadra dhe Shezlone pa pagese.

Shërbimet me pagesë:
– Dritat ne fushën e tenisit,
– Internet Cafe
– Dhoma e kompjuterave
– Masazhe dhe sherbime mjekesore
– Sherbime lavanterie
– Sportet ujore, etj.

Club Sera Deluxe 5* – Lara Kundu

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike Klubi (Max 2 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2017 në 08/06/2017 € 124.80
nga 09/06/2017 në 23/06/2017 € 144.00
nga 24/06/2017 në 28/07/2017 € 180.00
nga 29/07/2017 në 07/09/2017 € 168.00
nga 08/09/2017 në 21/09/2017 € 144.00
nga 22/09/2017 në 05/10/2017 € 124.80
» Dhomë Standarte Klubi (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2017 në 08/06/2017 € 139.20
nga 09/06/2017 në 23/06/2017 € 158.40
nga 24/06/2017 në 28/07/2017 € 194.40
nga 29/07/2017 në 07/09/2017 € 182.40
nga 08/09/2017 në 21/09/2017 € 158.40
nga 22/09/2017 në 05/10/2017 € 139.20
» Dhomë Standarte Klubi Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 19/05/2017 në 08/06/2017 € 120.90
nga 09/06/2017 në 23/06/2017 € 137.70
nga 24/06/2017 në 28/07/2017 € 169.20
nga 29/07/2017 në 07/09/2017 € 158.70
nga 08/09/2017 në 21/09/2017 € 137.70
nga 22/09/2017 në 05/10/2017 € 120.90
» Dhomë Standarte Elegancë (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2017 në 08/06/2017 € 151.20
nga 09/06/2017 në 23/06/2017 € 170.40
nga 24/06/2017 në 28/07/2017 € 206.40
nga 29/07/2017 në 07/09/2017 € 194.40
nga 08/09/2017 në 21/09/2017 € 170.40
nga 22/09/2017 në 05/10/2017 € 151.20
» Dhomë Elegancë Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2017 në 08/06/2017 € 226.80
nga 09/06/2017 në 23/06/2017 € 255.60
nga 24/06/2017 në 28/07/2017 € 309.60
nga 29/07/2017 në 07/09/2017 € 291.60
nga 08/09/2017 në 21/09/2017 € 255.60
nga 22/09/2017 në 05/10/2017 € 226.80

Çmimet për dhomë për nate, akomodimi ultra all inclusive

Dergoni Kerkes :

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s