Riu Kaya Palazzo Golf 5* – Belek

Zbritje 35% për Rezervime të Hershme deri 31 Mars

This slideshow requires JavaScript.

Belek

Hoteli me 5 yje eshtë ndertuar në vitin 2000 dhe rikonstruktuar në vitin 2005. Një rikonstruksion total, dhe ndërtimi i një ndërtese kryesore gjatë vitit 2013, e bën Hotelin të Ri. Ky kompleks ka nje sipërfaqje prej 120.000 m² dhe ka 346 dhoma në total nga te cilat 171 jane dhoma standarte, 96 dhoma familjare, 64 dhome paradhome, 15 suita dhe 5 dhoma per paraplegjiket.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë
– Dush
– Minibar
– Tapet

Dhomat pastrohen përditë, carcafët ndërrohen 1 herë në 2 ditë dhe peshqirët ndërrohen përditë Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant I Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 3 Restorante A La Carte (Italian, Turk dhe Aziatik) 4 Bar-e, 1 Snack Bar, Pishinë e Jashtme, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh, Rrëshkitëse, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzi, Qendër SPA, Disko, Librari, Miniclub, Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Basketbolli, Muzikë Live, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Bilardo, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Lojë me Letra, Lojë me Shigjeta, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Amfiteater, Bilardo, Hipizem, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, Sporte Ujore, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra all Inclusive” përfshin:
-Mëngjesi 07.30 – 10.00 , mëngjesi i vonë 10.00 – 11.00, dreka 13.00 – 14.30 dhe darka 19.00 – 21.30,çaj dhe kafe 16.00 – 17.00,bufe per femije
-Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri 02:00. -3 restorante A’la Carte me rezervim
-Animacion
-Shfaqe në darkë
-Muzike live
-Mini-club
-Baby-club
-Kopesht per femijë
-Volejboll ne plazh
-Mini futboll
-Mini golf
-Sporte uji
-Basketboll
-Loje me shigjeta
-Serf
-Aerobi dhe aerobi ne uje
-Disko
-Wireless internet
-Banjo turke
-Sauna
-Jacuzzi
-Çadra, dyshek, shezlone

Riu Kaya Palazzo Golf 5* – Belek

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superiore Kopshti (Max: 2 Rritur +1 femije) Tarifa
nga 05/05/2017 në 08/06/2017 € 283.14
nga 09/06/2017 në 06/07/2017 € 329.94
nga 07/07/2017 në 20/07/2017 € 353.34
nga 21/07/2017 në 24/08/2017 € 376.74
nga 25/08/2017 në 14/09/2017 € 353.34
nga 15/09/2017 në 03/10/2017 € 329.94
» Dhomë Superiore Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur +1 femije) Tarifa
nga 05/05/2017 në 08/06/2017 € 311.22
nga 09/06/2017 në 06/07/2017 € 362.70
nga 07/07/2017 në 20/07/2017 € 388.44
nga 21/07/2017 në 24/08/2017 € 414.18
nga 25/08/2017 në 14/09/2017 € 388.44
nga 15/09/2017 në 03/10/2017 € 362.70
» Dhomë Superiore Swimup (Max: 2 Rritur + 1 femije) Tarifa
nga 05/05/2017 në 08/06/2017 € 369.72
nga 09/06/2017 në 06/07/2017 € 421.20
nga 07/07/2017 në 20/07/2017 € 446.94
nga 21/07/2017 në 24/08/2017 € 472.68
nga 25/08/2017 në 14/09/2017 € 446.94
nga 15/09/2017 në 03/10/2017 € 421.20
» Suite Familjare Kopshti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 05/05/2017 në 08/06/2017 € 397.80
nga 09/06/2017 në 06/07/2017 € 463.32
nga 07/07/2017 në 20/07/2017 € 496.08
nga 21/07/2017 në 24/08/2017 € 528.84
nga 25/08/2017 në 14/09/2017 € 496.08
nga 15/09/2017 në 03/10/2017 € 463.32
» Suite Familjare me Pamje nga Deti (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 05/05/2017 në 08/06/2017 € 545.22
nga 09/06/2017 në 06/07/2017 € 635.31
nga 07/07/2017 në 20/07/2017 € 680.36
nga 21/07/2017 në 24/08/2017 € 725.40
nga 25/08/2017 në 14/09/2017 € 680.36
nga 15/09/2017 në 03/10/2017 € 635.31

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive speciale.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s