Water Side RESORT & SPA 5* – Side

-35% për Rezervime të Hershme deri 28 Shkurt

 

This slideshow requires JavaScript.

Side

Hoteli me i ri ne zonën e manavgatit, Side hap dyert e tij per pushuesit ne Muajin Prill te 2015. Plazhi ranor ne një nga zonat me relaksuese të antalyas ndodhet vetem 250 m larg hotelit, dhe gjithashtu zona historike si Qyteti i vjeter i Sides ndodhen 7 km larg nga kompleksi. Aeroporti ndodhet 70 km larg. Dhomat ne total janë 375.

Në brendësi të dhomave do të gjeni:
– Ballkon
– LED TV
– Ajër kondicionimi manual
– Parket Laminat
– Minibar
– Tharëse Flokësh
– Telefon
– Kasafortë

Në Brendësi të Kompleksit do të gjeni:
– Restoranti Kryesor Bufe (jashtem dhe i brendshem), menu për fëmijët dhe 3 Restorante A La Carte (Ottoman, Peshk dhe Italian)
– Pishinë e Jashtme me Aquapark me 3 rrëshkitëse, Pishinë e brendshme dhe Pishinë për fëmijë
– Pool Bar, Snack Bar, Lobby Bar dhe Beach Bar.
– Plazh ranor 250 m larg, Peshqire (depozit), çadra dhe shezlongje pa pagesë
– Spa, Hamam, Bajo Turke dhe Sauna (me pagesë)
– Wifi në tëre hotelin, Mini Futboll, Beach Volley, Darts, Hipizëm, Tennis, Ping Pong, Masazh, Peeling, Animacion, Dhomë TV, etj.

Më Shume Detaje: Në Paketën All Inclusive do të gjeni:
– Mengjes, Dreke dhe Darke tek restoranti kryesor
– Restorantet A La Carte 1 herë gjatë javës me rezervim
– Pijet lokale alkolike dhe jooalkolike dhe disa tëimportuara
– Peshqirë, Shezlongje dhe Çadra pa pagesë (plazh dhe pishinë)
– Transfertë shuttle për në plazh.

Water Side RESORT & SPA 5* – Side

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2017 në 01/06/2017 € 98.40
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 122.40
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 146.40
nga 17/07/2017 në 29/08/2017 € 177.60
nga 30/08/2017 në 30/09/2017 € 156.00
» Dhomë Standarte 2 FEMIJE FALAS (Max 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2017 në 01/06/2017 € 103.20
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 127.20
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 151.20
nga 17/07/2017 në 29/08/2017 € 182.40
nga 30/08/2017 në 30/09/2017 € 160.80
» Dhomë Standarte Pamje nga Toka (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2017 në 01/06/2017 € 103.20
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 127.20
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 151.20
nga 17/07/2017 në 29/08/2017 € 182.40
nga 30/08/2017 në 30/09/2017 € 160.80
» Dhomë Standarte Teke Pamje nga Toka (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 10/05/2017 në 01/06/2017 € 76.80
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 94.80
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 112.80
nga 17/07/2017 në 29/08/2017 € 136.80
nga 30/08/2017 në 30/09/2017 € 120.00
» Dhomë Standarte Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2017 në 01/06/2017 € 108.00
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 132.00
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 156.00
nga 17/07/2017 në 29/08/2017 € 187.20
nga 30/08/2017 në 30/09/2017 € 165.60
» Dhomë Standarte Pamje nga Deti (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2017 në 01/06/2017 € 112.80
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 136.80
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 160.80
nga 17/07/2017 në 29/08/2017 € 192.00
nga 30/08/2017 në 30/09/2017 € 170.40
» Dhomë Familjare Dublex (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2017 në 01/06/2017 € 154.80
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 190.80
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 226.80
nga 17/07/2017 në 29/08/2017 € 273.60
nga 30/08/2017 në 30/09/2017 € 241.20
» Dhomë Familjare Nderlidhëse (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 10/05/2017 në 01/06/2017 € 154.80
nga 02/06/2017 në 25/06/2017 € 190.80
nga 26/06/2017 në 16/07/2017 € 226.80
nga 17/07/2017 në 29/08/2017 € 273.60
nga 30/08/2017 në 30/09/2017 € 241.20

Çmimet për dhomë për natë , akomodimi ultra all inclusive

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s