Golden Sands 3* – Agios Georgios, Korfuz (All Inclusive)

Zbritje deri 20% për Rezervime të Hershme deri më 28 Shkurt

Hoteli Golden Sands me 3 yje, është ndërtuar në një plazh me rërë në Agios Georgios Argirades, një nga plazhet më të mrekullueshme të Ishullit të Korfuzit. Hoteli mund t’ju ofroj momente relaksi nën diellin përvëlues Grek, ndërsa kë mundësinë të vizitosh edhe bukuritë e tjera të Korfuzit.

Vendndodhja

 • – Shërbim transporti urban: Ka një linjë autobusi që vjen nga qëndra e qytetit dhe të sjell deri në hotel;
 • – Distancat: Qyteti i Korfuzit është 33 km; Aeroporti është 31 km; qyteti i Kavos është 25 km; Porti i Korfuzit është 34 km;
 • – Fshati i Agios Georgios Argirades është një zonë shumë e bukur, e cila ndodhet në Jug-Perëndim të ishullit, aty ku pamja e detit Adriatik shtrihet përpara jush me ujërat e tij të pastërta.
 • – Në Agios Georgios Argirades ka një shumëllojshmëri restorantesh, tavernash, baresh, klubesh nate, mini-marketesh, shkollash për të mësuar sportet uroje.

Dhomat:

Golden Sands disponon 180 krevate në godinën kryesore.

Dhomat janë të pajisura me:

 • – Ajër të kondicionuar;
 • – Televizor;
 • – Mini-bar;
 • – Telefon;
 • – Tharëse flokësh;
 • – Linjë telefonike direkte;
 • – Lidhje interneti pa kabell për dhomat brenda zonës WiFi;
 • – Ballkon me pamje nga deti, pjesërisht nga deti dhe nga pishina;

Restorantet dhe Baret

Në hotelit Golden Sands do të gjeni:

 • – Bar i Pishinës, në të cilin do mund të shijoni një pije ose një snack;
 • – Bari i Brendshëm, i cili hapet atëhere kur kushtet atmosferike nuk të lejojnë të qëndrosh jashtë;
 • – Restoranti me hapësira të brendshme dhe të jashtme, në të cilin do të shërbehen mëngjesi si dhe vaktet e tjera të ditës. Gjithashtu hoteli ofron edhe menu speciale për vegjetarianet dhe për diabetiket, duke bërë porosinë të kuzhinierët. Mëngjesi mund të shërbehet edhe herët në mëngjes nqs klientët e dëshirojnë.

Facilitet e hotelit

 • – Recepsion 24 ore në ditë, aty ku mund të merrni informacion ose t’ju ofrohen shërbimet si: Këmbim valutor, kasafortë, shërbim postar, informacione të përgjithshme, telefon, kënd interneti me linjë broadband;
 • – Zone interneti pa kabëll, e cila mbulon zonën e pishinës, restorantin, baret, recepsionin dhe shumicën e dhomave;
 • – Hoteli disponon parkim për makinat dhe për motorrat;
 • – Netët tematike, (Netët Greke, Netët ndërkombëtare të kërcimit etj.) të organizuara nga një grup kërcimtarësh profesionist gjatë periudhave të caktuara;
 • – Pishinë me ujë të rrjedhshëm dhe dush, çadra dhe shezlong. Pishinë për fëmijët;
 • – Kënd lojrash për fëmijët;
 • – Plazh me rërë ku mund të zhvillohen sporte ujore shumë afër hotelit;
 • – Hoteli disponon një fushë tenisi dhe një mini-basketbolli për ata qe janë tipa sportiv;

Më Shume Detaje: Koncepri “Bed and Breakfast” përfshin:

 • Akomodimin dhe mëngjesi i përfshirë;

Golden Sands – Agios Georgios, Korfuz (MP)

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s