Fun Island Resort – Maldive

Fun Island Resort është I vendosur në jug të ishullit Male Atoll, vetëm 45 minuta larg aeroportit ndërkombëtar të Male-s me varkë me motor. Resorti ka 50 dhoma me ballkon private të shtrira në rërën e bardhë te ishullit. Të gjitha dhomat janë të pajisura me facilitetet e nevojshme për kalimin e pushimeve të paharrueshme. Ka një fushë volejbolli ,një  llojshmëri sportesh uji si windsurf, kanoe etj. Resorti gjithashtu ka një qendër fitnesi në të cilen mund të bëhen trajtime trupi, masazhe dhe SPA. Internet falas mund të gjeni në bar. Farivalhu është restoranti kryesor në të cilin shërbehet mëngjesi , dreka dhe darka në stilin bufe.

This slideshow requires JavaScript.

Facilities

Satellite Cable TV
Currency exchange
Spa/Wellness Centre
Restaurant/Dining
Shops in the hotel
Non-Smoking Rooms
Air Conditioning
Internet/Email services
Barbecue
Beach Sports
Special Diet Meals (upon request)
Room service – 24 hour
Fitness Center

Fun Island Resort – Maldive

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave per nate

» Dhomë me pamje nga deti (Max: 3 Rritur ose te Rritur 2 +1 Femije) Tarifa
nga 07/01/2017 në 31/03/2017 € 376.20
nga 01/04/2017 në 30/04/2017 € 336.60

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s