Paradise Island Resort & Spa – Maldive

Hoteli me 344 dhomat e tij ofron:

  • Ajër të kondicionuar, Telefon, Satellite TV, Mini bar, Kasafortë, Veranda, tharëse flokësh, dush.
  • Basketboll, volejboll, Tenis, peshqirë në Pishinë, shporta frutash dheshampanjë për muajin e mjaltit, dhe shishe verë për  festuar ditëlindjet.
  • Sauna, banjo me avull, Qendra Masazh, Lavanderi, pishinë, pishinë përFëmijët, Jacuzzi.

 

This slideshow requires JavaScript.

Më Shume Detaje: Rreth 20 minuta me motoskaf nga aeroporti i Male, në skajin lindor të veriut te atolit te Male, në një lagune të mbyllur, Paradise Island është gati 1 km i gjatë, ndërsa gjerësia e ishullit është vetëm 230 metra. Ky resort ka absolutisht gjithçka për adhuruesit e diellit.

Paradise Island Resort & Spa – Maldive

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave per nate

» Dhomë Superior Beach Bungalow (Max: 3 Rritur ose 2+1 fëmijë) Tarifa
nga 07/01/2017 në 31/03/2017 € 521.40
nga 01/04/2017 në 30/04/2017 € 439.20

Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s