Sun Island Resort & Spa 4* – Maldive

426 dhomat e hotelit ju ofrojnë :

  • Restorant, Bar, 24-orësh recepsion, Kopsht, Terrace, Kasafortë, Dyqane nëhotel, ajer të kondicionuar, Restorant (à la carte), Restorant (bufe), barrostiçeri.
  • Fushë tenisi, Sauna, Qendër Fitness, Peshkim, Ski, Lojra dhome, Spa dhe qendër Wellness, Masazh, bilardo, tenis, Karaoke, Bibliotekë, BBQ, Cycling, Diving, snorkelling , Mini golf, pishinë të hapur.
  • Shërbim në dhomëtransferim në aeroport, Lavanderi, pastrim kimik, këmbim valutor, Suvenire / dhurata, Bicikleta me qira, Sporte uji. 
  • Free! Wi-Fi është në dispozicion në vende publike dhe është pa pagesë.

This slideshow requires JavaScript.

Sun Island Resort & Spa 4* – Maldive

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave per nate

» Dhomë Standart Beach Bungalow (Max: 3 Rritur ose 2+1 femije) Tarifa
nga 07/01/2017 në 31/03/2017 € 442.20
nga 01/04/2017 në 30/04/2017 € 363.00

Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s