Continental 2* – Costa Brava

Hotel Continental eshte i vendosur 800 metra nga plazhi i Tossa de Mar
Cdo dhome ka Air conditioning , ngrohjes (individual), tarracë , ballkon, të sigurt , krevat portativ , telefon, ngrohje dhe TV.
Hoteli eshte i kompletuar me ashensor, ajer te kondicionuar ,ngrohje në zonat e përbashkëta.
Pishinë për të rritur dhe fëmijë, Kopshti dhe shesh lojërash, hammocks dhe cadra.
Buffet Restaurant shërbimit: breakfasts, dreka dhe darka
Lojra dhomë me bilardo , Internet Zone , Wifi,  Parking  falas në natyrë (hapësira të kufizuara).

This slideshow requires JavaScript.

Dhomat janë të pajisura me: 

  • TV satelitor 
  • Minibar 
  • Ajër i kondicionuar 
  • Kasafortë 
  • Tapet 
  • Ballkon 
  • Vaskë & dush 
  • Telefon (me pagesë) 
  • Tharëse flokësh 
  • Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
– Bar-e 
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
– Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
– Miniclub
– Volejboll në Plazh 
– Muzikë Live 
– Dyqane 
– Bilardo 
– Sallon Bukurie 

Continental 2* – Costa Brava

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 05/06/2017 në 07/07/2017 € 54.48
nga 08/07/2017 në 18/08/2017 € 71.76
nga 19/08/2017 në 08/09/2017 € 54.48
nga 09/09/2017 në 15/09/2017 € 49.44
» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 05/06/2017 në 07/07/2017 € 39.72
nga 08/07/2017 në 18/08/2017 € 48.36
nga 19/08/2017 në 08/09/2017 € 39.60
nga 09/09/2017 në 15/09/2017 € 37.20

Çmimet për dhomë, akomodimi pension i plotë.

Dergo Kerkes:

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s