Guitart Rosa 3* – Costa Brava

Kjo pronë është 6 minuta më këmbë nga plazhi. Vendosur në një kënd piktoresk të zonës tregtare të Lloret de Mar, kjo ndërtesë e bukur koloniale që daton nga fillimi i shekullit është vetëm 200 m nga Playa de Lloret Beach.

Ndërtesa krenohet me arkitekturë të bukur dhe është e vendosur në një kopsht tropikale. Dhoma kane një TV dhe një banjo private me tualet  dhe vaske ose dush. Dhomat kanë një ballkon të madh dhe disa jane me pamje nga pishina ose kopshti.

Restoranti në Guitart Rosa krenohet me një dhomë të madhe ngrënie, ku ju mund të shijoni një megjes , drekë ose darkë me ushqime te ndryshme. Ekziston edhe një shumë baresh dhe restorantesh  në zonën e rrethuar.

Vendosur në mënyrë ideale, Guitart Rosa është shëtitje 10 minuta nga Monumenti i famshem a la Dona Marinera dhe vetëm një-3 minuta në këmbë nga e bukur Plaza de l’Eglesia Square. Autobusë të rregullta në Tossa de Mar dhe Blanes largohet nga një stacion autobusi ndodhet vetëm 400 m larg.

This slideshow requires JavaScript.

Dhomat janë të pajisura me: 
– TV satelitor 
– Minibar 
– Ajër i kondicionuar 
– Kasafortë 
– Tapet 
– Ballkon 
– Vaskë & dush 
– Telefon (me pagesë) 
– Tharëse flokësh 
– Internet në dhomë (me pagesë) 
Dhomat pastrohen cdo ditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
– Bar-e 
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë e Jashtme dhe e Brendshme për Fëmijë, Plazh, Akuapark, dhe Rrëshkitëse 
– Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
– Miniclub
– Volejboll në Plazh 
– Muzikë Live 
– Dyqane 
– Kujdestare për Fëmijë 
– Bilardo 
– Sallon Bukurie 

  • Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

 

Guitart Rosa 3* – Costa Brava

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike (Max 2 Rritur + 2 Femije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/06/2017 në 22/06/2017 € 57.89
nga 23/06/2017 në 07/07/2017 € 83.16
nga 08/07/2017 në 14/07/2017 € 95.52
nga 15/07/2017 në 21/07/2017 € 105.60
nga 22/07/2017 në 19/08/2017 € 114.00
nga 20/08/2017 në 26/08/2017 € 105.60
nga 27/08/2017 në 02/09/2017 € 83.16
nga 03/09/2017 në 30/09/2017 € 57.89
» Dhome Standarte me Pamje nga Pishina (Max 2 Rritur + 2 Femije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/06/2017 në 22/06/2017 € 63.84
nga 23/06/2017 në 07/07/2017 € 88.80
nga 08/07/2017 në 14/07/2017 € 108.00
nga 15/07/2017 në 21/07/2017 € 116.40
nga 22/07/2017 në 19/08/2017 € 125.52
nga 20/08/2017 në 26/08/2017 € 116.40
nga 27/08/2017 në 02/09/2017 € 88.80
nga 03/09/2017 në 30/09/2017 € 63.84
» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 01/06/2017 në 22/06/2017 € 51.07
nga 23/06/2017 në 07/07/2017 € 71.04
nga 08/07/2017 në 14/07/2017 € 86.40
nga 15/07/2017 në 21/07/2017 € 93.36
nga 22/07/2017 në 19/08/2017 € 100.42
nga 20/08/2017 në 26/08/2017 € 93.36
nga 27/08/2017 në 02/09/2017 € 71.04
nga 03/09/2017 në 30/09/2017 € 51.07
» Junior Suite (Max 2 Rritur + 2 Femije ose 3 Rritur) Tarifa
nga 01/06/2017 në 22/06/2017 € 77.28
nga 23/06/2017 në 07/07/2017 € 102.48
nga 08/07/2017 në 14/07/2017 € 125.52
nga 15/07/2017 në 21/07/2017 € 134.40
nga 22/07/2017 në 19/08/2017 € 143.04
nga 20/08/2017 në 26/08/2017 € 134.40
nga 27/08/2017 në 02/09/2017 € 102.48
nga 03/09/2017 në 30/09/2017 € 77.28

Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s