Maritim Pine Beach Resort 5* – Belek

This slideshow requires JavaScript.

Belek

Hotel Maritim Pine Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe ka një sipërfaqje prej 57.000 m². Hoteli disponon 325 dhoma në total prej të cilave 236 janë dhoma standarte, 4 janë suita mbretërore, 12 janë suita xhunior dhe 58 janë dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV
– Minibar
– Kasafortë
-Ajër i kondicionuar
– Ballkon
– Muzikë
– Vaskë&dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant Kryesor, Restorant Turke, Restorant Peshku dhe Restorant Italian
– Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Snack Bar, Bar ne diskoteke, Bar ne Lobby dhe 2 bar-e ne shopping center
– Pishina te Hapura dhe te Mbyllura, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Akuapark
– Fitness, Sauna dhe Banjo Turke
– Disko
– Amfiteatër
– Miniclub
– Fushë Tenisi
– Fotografi
– SPA
– Qendër Estetike
– Parukeri
– Shopping Center
– Shkëmbim Valute
– Internet
– Makina me qera
– Shërbim Lavanterie, Bilardo, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
– Snack Bar
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike deri në orën 24:30.
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Ping Pong
– Volejboll ne Plazh
– Disa sporte ujore
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinëPër fëmijët:
– Pishinë
– Mini-club
– Park lojrash
– Mini disko

Maritim Pine Beach Resort 5* – Belek

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Klub (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 218.40
nga 25/06/2017 në 08/09/2017 € 237.60
nga 09/09/2017 në 24/09/2017 € 213.60
nga 25/09/2017 në 31/10/2017 € 170.40
» Dhomë Standard Godina Kryesore (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 230.40
nga 25/06/2017 në 08/09/2017 € 249.60
nga 09/09/2017 në 24/09/2017 € 225.60
nga 25/09/2017 në 31/10/2017 € 182.40
» Dhome Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë ) Tarifa
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 195.60
nga 25/06/2017 në 08/09/2017 € 211.20
nga 09/09/2017 në 24/09/2017 € 190.80
nga 25/09/2017 në 31/10/2017 € 154.80
» Dhomë Standard Pamje nga Deti Godina Kryesore (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 242.40
nga 25/06/2017 në 08/09/2017 € 261.60
nga 09/09/2017 në 24/09/2017 € 237.60
nga 25/09/2017 në 31/10/2017 € 194.40
» Dhomë Familjare Klub (Max 4 Rritur + 2 Fëmijë ose 4 i Rritur) Tarifa
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 460.80
nga 25/06/2017 në 08/09/2017 € 499.20
nga 09/09/2017 në 24/09/2017 € 451.20
nga 25/09/2017 në 31/10/2017 € 364.80

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s