Crystal Admiral Resort 5* – Side

This slideshow requires JavaScript.

Side

Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rinovuar në vitin 2007, shtrihet në një Sipërfaqe prej 50.000 m², ndodhet 80 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 24 km larg nga Qyteti i Side-s dhe vetëm 50m larg nga Plazhi. Kompleksi i Hotelit përbëhet nga një Ndërtesë 6-katëshe, dhe disponon 837 Dhoma në total: Dhoma Standarte, Familjare, Suita, Dublex, etj. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër i kondicionuar
  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar(pije te lehta)
  • -Kasafortë
  • -Dush/Vaskë (Jakuzzi në Suita dhe Delux)
  • -Tharëse Flokësh
  • -Ballkon
  • -Shërbim në Dhomë

 

Brenda Kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, Restorante a la carte (Meksikan, Turk, Italian, Gatime të Zgarës, Peshku), Kënd për Fëmijët në Restorant, 9 Bar-e, Disko, 3 Pishina të hapura, 1 Pishinë e mbyllur, 2 Pishina për Fëmijë, 3 Rrëshkitëse, Aquapark, Kënd Lojërash, Miniclub, Dyqane të ndryshme, Berber, Sallë Koferencash. Aktivitete si: Animacione, Musik live, Gjimnastike, Aerobi, Vollejboll, Basketboll, Serf,Minigolf, Bowling, Tenis, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Jakuzzi, Trajtime estetike dhe sshëndeti të ndryshme, Ping pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti ” Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Pije alklike dhe joalkolike të vendit si dhe disa pije të importit
– Restorant a la carte ( 1 herë në javë – me rezervim)
– Çaj, Kafe, Embëlsira dhe Akullore pasditeveHoteli ofron gjithashtu:
– Animacione
– Musik live
– Vollejboll
– Gjimnastikë
– Aerobi
– Sauna
– Banjo turke
– Jakuzzi
– Çadrat, dyshekët dhe shezlongët në plazh dhe në pishinë

Për fëmijë
-Sallë lojrash
-Play Station
-Mini Club
-Vizatime
-Lorja në tavolinë

Hoteli ndodhet 50 m nga plazhi dhe 85 km larg nga qendra e qytetit të Antalyas.

Crystal Admiral Resort 5* – Side

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 122.40
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 146.40
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 175.20
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 146.40
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 122.40
» Dhomë Standarte Teke Pamje nga Toka (Max 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 91.20
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 109.20
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 130.80
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 109.20
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 91.20
» Dhomë Standarte Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 132.00
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 158.40
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 187.20
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 158.40
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 132.00
» Dhomë Familjare Dublex Pamje nga Toka (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 183.60
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 219.60
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 262.80
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 219.60
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 183.60
» Dhomë Familjare Dublex Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 198.00
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 237.60
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 280.80
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 237.60
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 198.00

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s