Miracle Resort 5* – Lara Kundu

This slideshow requires JavaScript.

Lara – Kundu

Hotel Miracle Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 135.000 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë kryesore 9- katëshe. Numri total i dhomave është 565 prej te cilave 425 dhoma standarte, 4 dhoma për paraplegjikët, 122 dhoma familjare dhe 14 suita junior.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV
– Minibar
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë (me pagesë)
– Ballkon
– Muzikë
– Vaskë & dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh

Dhomat dhe peshqirët pastrohen dhe ndërrohen përditë, carcafet ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 4 Restorante A La Carte (Italian, Turk, Peshk, Meksikan)
– 5 Bar-e
– Pishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur dhe Pishinë për Fëmijë
– Plazh
– Rrëshkitëse
– Fitness
– Sauna, Banjo Turke, Jakuzi dhe Qendër SPA
– Disko
– Miniclub
– Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Kalçeto, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli
– Mini Golf
– Muzikë Live
– Bilardo
– Dyqane
– Baby Sitter
– Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet ne Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri në 24:00.
– Restorant A La Carte (Turk, Italian, Peshk, Meksikan (me pagesë)
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh
– Tenis
– Basketboll
– Mini Futboll
– Muzikë Live
– Ping Pong
– Disko (pijet me pagesë)
– Lojë me letra
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (me kartë)

Për fëmijët:
– Pishinë
– Mini-club (4-8 vjec)
– Junir Club (9-11 vjec)
– Teenage Club (12-16 vjeç)
– Park Lojrash

Hoteli ndodhet 11 km nga Antalya dhe 15 km nga Aeroporti i Antalyas.

Miracle Resort 5* – Lara Kundu

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 20/05/2017 në 09/06/2017 € 196.80
nga 10/06/2017 në 23/06/2017 € 218.40
nga 24/06/2017 në 07/07/2017 € 242.40
nga 08/07/2017 në 18/08/2017 € 273.60
nga 19/08/2017 në 01/09/2017 € 242.40
nga 02/09/2017 në 15/09/2017 € 218.40
nga 16/09/2017 në 29/09/2017 € 196.80
» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 20/05/2017 në 09/06/2017 € 201.60
nga 10/06/2017 në 23/06/2017 € 223.20
nga 24/06/2017 në 07/07/2017 € 247.20
nga 08/07/2017 në 18/08/2017 € 278.40
nga 19/08/2017 në 01/09/2017 € 247.20
nga 02/09/2017 në 15/09/2017 € 223.20
nga 16/09/2017 në 29/09/2017 € 201.60
» Dhomë Standarte me Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 20/05/2017 në 09/06/2017 € 206.40
nga 10/06/2017 në 23/06/2017 € 228.00
nga 24/06/2017 në 07/07/2017 € 252.00
nga 08/07/2017 në 18/08/2017 € 283.20
nga 19/08/2017 në 01/09/2017 € 252.00
nga 02/09/2017 në 15/09/2017 € 228.00
nga 16/09/2017 në 29/09/2017 € 206.40
» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur + 2 Fëmijë ose 4 Rritur) Tarifa
nga 20/05/2017 në 09/06/2017 € 433.20
nga 10/06/2017 në 23/06/2017 € 478.80
nga 24/06/2017 në 07/07/2017 € 529.20
nga 08/07/2017 në 18/08/2017 € 594.00
nga 19/08/2017 në 01/09/2017 € 529.20
nga 02/09/2017 në 15/09/2017 € 478.80
nga 16/09/2017 në 29/09/2017 € 433.20

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s