Alkoclar Exclusive 5* – Kemer

This slideshow requires JavaScript.

Kemer

Hoteli Alkoclar Exclusive Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2004. Ky kompleks ka një sipërfaqe prej 30.000 m² dhe disponon 332 dhoma në total (184 dhoma standarte, 6 suita familjare,2 suita delux, 80 dhoma standarte në vila, 18 dhoma të mëdha në vila dhe 42 dhoma familjare). Të gjitha dhomat kanë stil modern dhe luksi.

Dhomat përfshijnë:
– Ajër të kondicionuar
– Ballkon
– Tapet
– Set kafeje dhe çaji (furnizohet cdo ditë)
– Vaskë
– Robdeshan dhe pandofla
– Tharse flokësh
– Telefon (me pagesë)
– Minibar (furnizohet cdo ditë)
– TV LCD satelitor
– Dhomat pastrohen, ndrrojne çarçafe dhe peshqirë përditë

Brenda kompleksit të Hotelit do të gjeni:
– Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm, 7 restorante A La Carta (turk, italian, francez, sushi, snack, bistro dhe peshku)
– Bar në Pishinë, Bar në Plazh ku shërbehet akullore dhe lengje frutash, Snack Bar, Vitamin bar dhe Lobby bar
– Bufe për fëmijët, Kafe turke dhe Express buffet
– Disko verore
– Pishinë te jashtme (1040 m²), Pishinë për fëmijë (40 m²), Pishinë e brëndshme (118 m²), Pishinë me akuapark (360 m²) dhe Rrëshkitese
– Plazh
– Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
– Amfiteatër, Miniclub, Club për femijët, Mini-disko, Bebisitër, Librari, Parukeri, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Makina me qera, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive”:
– Shampanjë dhe pjate frutash për mireseardhje
– Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe, darkë e vonë, bufe për fëmije, çaj dhe kafe
– Pije alkolike të vendit dhe jo alkolike
– 7 restorante A’la Carte (turk, italian, francez, sushi, snack, bistro dhe peshku) nje herë me rezervim
– Animacion, shfaqje në darkë, muzike live, tenis, sërf, bilardo, mini futboll, volejboll në plazh, basketboll, mini–club, disko, kasaforta, internet kafe
– Wireless Internet, Banjo Turke, Jakuzzi, Sauna, Fitness Center, Çadra, dyshek, shezlong dhe peshqiret në plazhPër fëmijët:
– Pishinë
– Mini-club (4-12 vjec)
– Rrëshkitëse
– Park lojrash
– Mini-disko
– Akuapark
Hoteli ndodhet 55 km larg Aeroportit te Antalyas, 38 km larg qytetit të Antalyas dhe 1 km larg Kemerit. Hoteli ndodhet në breg të detit

Alkoclar Exclusive 5* – Kemer

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike Kopshti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2017 në 17/06/2017 € 180.00
nga 18/06/2017 në 01/07/2017 € 204.00
nga 02/07/2017 në 22/07/2017 € 228.00
nga 23/07/2017 në 26/08/2017 € 242.40
nga 27/08/2017 në 09/09/2017 € 228.00
nga 10/09/2017 në 30/09/2017 € 208.80
» Dhomë Kopshti (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2017 në 17/06/2017 € 187.20
nga 18/06/2017 në 01/07/2017 € 216.00
nga 02/07/2017 në 22/07/2017 € 235.20
nga 23/07/2017 në 26/08/2017 € 249.60
nga 27/08/2017 në 09/09/2017 € 235.20
nga 10/09/2017 në 30/09/2017 € 216.00
» Dhomë Kopshti Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 21/05/2017 në 17/06/2017 € 140.40
nga 18/06/2017 në 01/07/2017 € 162.00
nga 02/07/2017 në 22/07/2017 € 176.40
nga 23/07/2017 në 26/08/2017 € 187.20
nga 27/08/2017 në 09/09/2017 € 176.40
nga 10/09/2017 në 30/09/2017 € 162.00
» Dhomë Standarte Godina Kryesore (Max 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2017 në 17/06/2017 € 216.00
nga 18/06/2017 në 01/07/2017 € 244.80
nga 02/07/2017 në 22/07/2017 € 264.00
nga 23/07/2017 në 26/08/2017 € 278.40
nga 27/08/2017 në 09/09/2017 € 264.00
nga 10/09/2017 në 30/09/2017 € 244.80
» Dhomë Familjare Kopshti (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2017 në 17/06/2017 € 280.80
nga 18/06/2017 në 01/07/2017 € 324.00
nga 02/07/2017 në 22/07/2017 € 352.80
nga 23/07/2017 në 26/08/2017 € 374.40
nga 27/08/2017 në 09/09/2017 € 352.80
nga 10/09/2017 në 30/09/2017 € 324.00

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s