Crystal Aura Beach 5* – Kemer

Zbritje 30%  për Rezervime të Hershme deri 31 Mars.

This slideshow requires JavaScript.

Kemer

Hoteli është ndërtuar në vitin 2004, rinovuar në vitin 2014. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 29.000 m² dhe ka në total 416 dhoma, nga te cilat (206 janë dhoma standarte 24 m2, 105 Dhoma familjare Tipi 1 38 m2 dhe 4 Dhoma Familjare Tipi 2 50 m2).

Të gjitha dhomat jane të pajisura me:
– Ballkon
– Ajër të kondicionuar
– Kasafortë
– TV Satelitor
– Tharese flokesh
– Telefon me pagesë
– Vaskë dhe minibar

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Open Bufe në Restorant Kryesor të brendshëm dhe të jashtëm, 1 Restorant A La Carte
– 5 bar-e (Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Lobi bar, Disko bar, Vitamin Bar) dhe Kafe turke
– Pishinë e jashtme dhe Rrëshkitëse
– Aerobi
– Plazh privat me guralecë
– Fitness Center, Sauna dhe Banjo Turke, Park lojrash, Club, Basketboll, Volejboll, Tenis, Parukeri, Masazh, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, Sporte ujore, Internet, Bebisiter, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultimate All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesi, Dreka dhe Darka bufe
– Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
– Restorant A La Carte (1 herë gjatë qëndrimit – me rezervim)
– Buffet për fëmijë
– Baby Corner
– Animacione
– Miniclub për fëmijë
– Volejboll ne plazh
– Basketboll
– Aerobi
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Disko
– Dushe në plazh
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Hoteli ndodhet 65 km larg nga aeroporti Antalyas dhe 1 km larg nga Kemeri. Hoteli ndodhet në breg të detit.

 

Crystal Aura Beach 5* – Kemer

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 141.60
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 165.60
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 189.60
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 165.60
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 141.60
» Dhomë Standarte Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 148.80
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 175.20
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 199.20
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 175.20
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 148.80
» Dhomë Junior Tarrace (Max: 2 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 164.64
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 193.68
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 220.08
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 193.68
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 164.64
» Dhomë Standarte Krevat Marinari (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 191.52
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 223.92
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 256.32
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 223.92
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 191.52
» Dhomë Familjare Krevat Marinari (Max 5 Rritur) Tarifa
nga 27/05/2017 në 23/06/2017 € 212.40
nga 24/06/2017 në 14/07/2017 € 248.40
nga 15/07/2017 në 25/08/2017 € 284.40
nga 26/08/2017 në 15/09/2017 € 248.40
nga 16/09/2017 në 30/09/2017 € 212.40

Çmimet për dhomë, akomodimi ultimate all inclusive

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s