Ghazal Resort Thalasso 5* – Kemer

This slideshow requires JavaScript.

Kemer

Hoteli me 5 yje ndodhet në zonën e Goynuk në Kemer, 6 km larg qytetit të Kemerit dhe 46 km larg aeroportit të Antalias. Ish Kimeros Ma Biche tashmë riemeruar në Ghazal Hotel Thalasso ndodhet në Breg të Detit. Dhomat në total janë 345, ndër të cilat ka Dhoma Standarte (26 m2) dhe Dhoma Familjare (28-36 m2).

Në brendësi të dhomave do të gjeni:
– Ajër të kondicionuar qëndror
– TV Satelitor
– Dush dhe vaskë
– Telefon
– WiFi

Në brendësi të resortit:
– Restoranti Kryesor Bufe dhe Restoranti A La Carte (Kuzhinë Ndërkombëtare dhe Peshku)
– Bar në plazh, në pishinë, vitamin bar dhe lobi bar
– Pishinë e jashtme dhe e brenshme për të rritur dhe fëmijë me rrëshkitëse
– Plazh privat me rërë dhe guraleca
– Spa e Thalasso, Banjo Turke, Sauna dhe Qendër fitnesi
– Miniclub për fëmijë 04-11 vjeç
– Kalçeto, volejboll në plazh, basketboll, sporte ujore, animacion, dhomë kopjuterash, doktor, dyqane, floktore, etj.

Më Shume Detaje: Në Paketën All Inclusive përfshihet:
– Mëngjez, mëngjez i vonë, drekë, mbasdite, darkë, darkë e vonë në Restorantin bufe
– Çaj, Kafe dhe Biskota
– Të gjitha pijet vëndase joalkolike
– Banjo Turke
– Sauna
– Animacion
– Shezlong, çadra, peshqirë në plazh dhe në pishinëHoteli ndodhet në breg të detit, 6 km larg qytetit të Kemerit dhe 46 km larg aeroportit të Antalias.

Ghazal Resort Thalasso (ex Ma Biche) 5* – Kemer

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 2 Rritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) Tarifa
nga 15/05/2017 në 31/05/2017 € 122.40
nga 01/06/2017 në 23/06/2017 € 134.40
nga 24/06/2017 në 04/09/2017 € 163.20
nga 05/09/2017 në 30/09/2017 € 134.40
» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 15/05/2017 në 31/05/2017 € 91.20
nga 01/06/2017 në 23/06/2017 € 100.80
nga 24/06/2017 në 04/09/2017 € 122.40
nga 05/09/2017 në 30/09/2017 € 100.80
» Dhomë Familjare (Max 4 Rritur) Tarifa
nga 15/05/2017 në 31/05/2017 € 183.60
nga 01/06/2017 në 23/06/2017 € 201.60
nga 24/06/2017 në 04/09/2017 € 244.80
nga 05/09/2017 në 30/09/2017 € 201.60

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

Dergo Kerkes:

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s