Kemal Bay 5* – Alanya

This slideshow requires JavaScript.

Alanya

Hotel Kemal Bay – 5 yje është ndërtuar në vitin 1993 dhe rinovuar në vitin 2016 Hoteli përbëhet nga një godinë 6 katëshe dhe disponon 300 dhoma standarte.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV
– Minibar (ujë)
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë (me pagesë)
– Tapet
– Ballkon
– Dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm
– 5 Bar-e
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe 2 Rrëshkitëse
–  Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzi dhe Qendër SPA
– Disko
– Miniclub
– Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Basketbolli, Muzikë Live, Kinema, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive”:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10 deri në 24:00.
– Amfiteatër
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh
– Mini Futboll
– Lojë me letra
– Ping Pong
– Disko (vetem hyrja pa pagesë)
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë (me pagesë)
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (me pagesë)Për fëmijët:
– Animacion
– Pishinë e Jashtme dhe e Brendshme
– Mini-club (4-12 vjec)
– Mini Disko
– Park Lojrash

Hoteli është i vendosur 120 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 10 km larg qytetit të Alanya-s
Hoteli ndodhet në breg të detit.

Kemal Bay 5* – Alanya

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Ekonomike Anex (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 93.60
nga 19/06/2017 në 09/07/2017 € 127.20
nga 10/07/2017 në 24/08/2017 € 156.00
nga 25/08/2017 në 30/09/2017 € 127.20
» Dhomë Low Cost (Max 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 98.40
nga 19/06/2017 në 09/07/2017 € 132.00
nga 10/07/2017 në 24/08/2017 € 160.80
nga 25/08/2017 në 30/09/2017 € 132.00
» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 103.20
nga 19/06/2017 në 09/07/2017 € 136.80
nga 10/07/2017 në 24/08/2017 € 165.60
nga 25/08/2017 në 30/09/2017 € 136.80
» Dhomë Standarte Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 76.80
nga 19/06/2017 në 09/07/2017 € 102.00
nga 10/07/2017 në 24/08/2017 € 123.60
nga 25/08/2017 në 30/09/2017 € 102.00
» Dhomë Standarte Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 22/05/2017 në 18/06/2017 € 108.00
nga 19/06/2017 në 09/07/2017 € 141.60
nga 10/07/2017 në 24/08/2017 € 170.40
nga 25/08/2017 në 30/09/2017 € 141.60

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

Dergo Kerkes:

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s