Royal Taj Mahal 5* – Side

This slideshow requires JavaScript.

Side

Royal Taj Mahal Hotel, pjesë e Grupit Stone Hotels dhe hapur në qershor 2015, ndodhet në një sipërfaqe 40 000 m2. Është në një distancë prej 5 km nga qendra e qytetit Side, 10 km nga qyteti Manavganat dhe 48 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Antalya-së. Në total janë 450 dhoma: 351 dhoma superiore standarde, 5 dhome handikapë, 26 suita junior dhe 68 dhoma familjare te ndryshme.

Dhomat janë të pajisura:

– Ajër të kondicionuar
– Ballkon
– Tapet
– Set kafeje dhe çaji
– Vaskë
– Peshqira (ndërrohen përdite)
– Tharëse flokësh
– Telefon
– Minibar
– TV LCD satelitor

Brenda kompleksit të Hotelit do të gjeni:

– Restoranti kryesor dhe 3 restorante a la carte (peshku, italian, meksikan dhe indian)
– Pasticeri, bistro, restorant snack-u,
– 8 Bar-e
– 4 pishina, 3 pishina për fëmijë, pishinë e brendshme
– Akuapark për të rritur dhe fëmijë
– Miniclub
– SPA: banjë me avull, hammam, sauna, dhoma relaksimi
– 5 fusha tenisi, volejboll, basketboll, futboll
– Aerobi
– Animacione
– Muzikë live (3 here në jave)

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:

– Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe.
– Të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike të vendit dhe disa pije importi
– Minibar në dhomë
– Akullore, snack-e gjatë orareve
– Animacione
– Miniclub
– Tenis
– Volejboll në plazh
– Aerobi
– Lojë me shigjeta
– Mini Futboll
– Mini golf
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë plazhi

Royal Taj Mahal 5* – Side

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superiore Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 16/05/2017 në 05/06/2017 € 206.40
nga 06/06/2017 në 10/07/2017 € 237.60
nga 11/07/2017 në 25/08/2017 € 276.00
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 237.60
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 206.40
» Dhomë Superiore Teke Pamje nga Toka (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 16/05/2017 në 05/06/2017 € 154.80
nga 06/06/2017 në 10/07/2017 € 177.60
nga 11/07/2017 në 25/08/2017 € 206.40
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 177.60
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 154.80
» Dhomë Superiore Pamje Pjeserisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 16/05/2017 në 05/06/2017 € 216.00
nga 06/06/2017 në 10/07/2017 € 247.20
nga 11/07/2017 në 25/08/2017 € 285.60
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 247.20
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 216.00
» Dhomë Superiore Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 16/05/2017 në 05/06/2017 € 240.00
nga 06/06/2017 në 10/07/2017 € 271.20
nga 11/07/2017 në 25/08/2017 € 309.60
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 271.20
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 240.00
» Dhomë Familjare ROH (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 16/05/2017 në 05/06/2017 € 360.00
nga 06/06/2017 në 10/07/2017 € 406.80
nga 11/07/2017 në 25/08/2017 € 464.40
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 406.80
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 360.00

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s