Delphin Imperial 5* – Lara Kundu

This slideshow requires JavaScript.

Lara – Kundu

Hoteli -5 yje është inaguruar në vitin 2012, shtrihet në një Sipërfaqe prej 54.000m2, ndodhet 20 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe vetëm 15 km larg nga Qendra e Qytetit të Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 9-katëshe dhe disponon 650 Dhoma në Total:459 Dhoma Superiore, 38 Dhoma Familjare, 14 Junior Suite, etj. Dhomat janë të pajisura me:

  • -Ajër i Kondicionuar
  • -Kasafortë
  • -TV
  • -Telefon
  • -Minibar (Pije të lehta, Birrë, Çokollata dhe Fruta të thata)
  • -Dush dhe Tharëse Flokësh
  • -Shërbim Dhome në 24 orë
  • -Shportë me Fruta ditën e mbërritjes në Hotel
  • -Shërbim pastrimi,
  • -Ballkon

 

Brenda Kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, 8 Restorante a la carte (Turk, Peshku, Italian, Internacional, Grek, Francez, Lindja e largët, Gatime Zgare), 4 Bar-e, 3 Pishina të hapura, 1 Pishinë e mbyllur, 4 Rrëshkitëse, Pishinë për Fëmijë, 1 Rrëshkitëse për Fëmijë, Miniclub, Aquapark, Minidisko, Kënd Lojërash, Kinema, Sallë Koferencash, Dyqane të ndryshme, Internet Kafe, Shopping Center, Berber, Shërbime Lavanderie. Aktivitete të ndryshme: Animacione, Musik live, Aerobi, Gjimnastikë, Tenis, Bowling, Ping Pong, Vollejboll, Sporte Ujore, Darts, Banjo turke, Sauna, Masazhe(me pagesë), Jacuzzi, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Pije alkolike dhe joalkolike të vendit dhe disa pije të importit
– Restorant a la carte (1 herë gjatë qëndrimit – me rezervim)
– Kafe, Çaj dhe Embëlsira pasditeve
– Animacione
– Musik live
– Gjimnastikë
– Aerobi
– Ping Pong
– Darts
– Vollejboll
– Çadrat, dyshekët dhe shezlongët në plazh dhe në pishinë.

 

Delphin Imperial 5* – Lara Kundu

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Superior me Pamje nga Toka (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 21/05/2017 në 05/06/2017 € 306.54
nga 06/06/2017 në 11/07/2017 € 336.96
nga 12/07/2017 në 25/08/2017 € 367.38
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 336.96
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 306.54
» Dhomë Superior Teke me Pamje nga Toka (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 21/05/2017 në 05/06/2017 € 229.32
nga 06/06/2017 në 11/07/2017 € 252.13
nga 12/07/2017 në 25/08/2017 € 274.95
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 252.13
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 229.32
» Dhomë Superior Pamje pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 21/05/2017 në 05/06/2017 € 315.90
nga 06/06/2017 në 11/07/2017 € 346.32
nga 12/07/2017 në 25/08/2017 € 376.74
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 346.32
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 315.90
» Suite Junior me pamje Pjeserisht nga Deri (Max: 2 Rritur ) Tarifa
nga 21/05/2017 në 05/06/2017 € 472.68
nga 06/06/2017 në 11/07/2017 € 518.31
nga 12/07/2017 në 25/08/2017 € 563.94
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 518.31
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 472.68
» Dhome Lagoon (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 21/05/2017 në 05/06/2017 € 504.04
nga 06/06/2017 në 11/07/2017 € 552.71
nga 12/07/2017 në 25/08/2017 € 601.38
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 552.71
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 504.04
» Dhomë Familjare me Pamje Pjersisht nga Deti (Max: 4 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 21/05/2017 në 05/06/2017 € 584.77
nga 06/06/2017 në 11/07/2017 € 641.04
nga 12/07/2017 në 25/08/2017 € 697.32
nga 26/08/2017 në 22/09/2017 € 641.04
nga 23/09/2017 në 07/10/2017 € 584.77

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

Dergo Kerkes:

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s