Sherwood Club 5* – Kemer

 

This slideshow requires JavaScript.

Kemer

Sherwood Club,  hotel me i ri me 5 yje hap dyert zyrtarish ne sezonin turistik te vitit 2014. Ajo ndodhet ne zonen e maleve Taurus dhe detit Mesdhe eshte 40 minuta larg aeroportik kryesor te Antalias dhe 10 minura nga qyteti i Kemer.

Ne brendesi te dhomave:
-Ajer i kondicionuar (manual)
-Televizor LCD satelitor
-Kasaforte
-Mini Bar
-Tualet
-Tharse flokesh
-Dysheme me parket
-Ballkon
-Sherbim dhome 24 oresh

Ne brendesi te kompleksit:
-Restorantin kryesor, 4 restorante A La Carte (specialitet turk, asiatik , italian dhe ushqime deti)
-Fast Food
-Pasticeri
-Bare ne ambjente te ndryshme
-Disko
-Pishine
-Aquapark
-Sporte ujore
-Qender fitnesi
-Qender Estetike
-Salle bilardo
-Dyqane
-Animacione

Per femije: mosha 4-12 vjec
-Park lojrash
-Salle televizori dhe kompjuteri
-Kercime, not dhe gjimnastike
-Aktivitete me kostume
-Mini Disko

Per adoleshentet nga mosha 13-17 vjec:
-Aktiviteti dhe eskursione te ndryshme gjate dites dhe pasdites

Më Shume Detaje: Me shume detaje: Oferta Speciale:
-Paketa e Muajit te Mjaltit me sherbime dhome ne diten e pare dhe dekorime te shumta. Darke Romantike dhe 10% ulje per sherbimin SPA.
-Paketa e Restorantin A La Carte me sherbimet e shumta te specialitetit vendas.

Sherwood Club 5* – Kemer

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2017 në 06/06/2017 € 187.20
nga 07/06/2017 në 22/06/2017 € 225.60
nga 23/06/2017 në 08/07/2017 € 240.00
nga 09/07/2017 në 23/08/2017 € 256.80
nga 24/08/2017 në 07/09/2017 € 240.00
nga 08/09/2017 në 30/09/2017 € 216.00
» Dhomë Standart Teke (Max: 1 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 19/05/2017 në 06/06/2017 € 140.40
nga 07/06/2017 në 22/06/2017 € 169.20
nga 23/06/2017 në 08/07/2017 € 180.00
nga 09/07/2017 në 23/08/2017 € 192.00
nga 24/08/2017 në 07/09/2017 € 180.00
nga 08/09/2017 në 30/09/2017 € 162.00
» Dhomë Standarte e Madhe (Max: 3 Rritur + 1 Femije) Tarifa
nga 19/05/2017 në 06/06/2017 € 194.40
nga 07/06/2017 në 22/06/2017 € 232.80
nga 23/06/2017 në 08/07/2017 € 247.20
nga 09/07/2017 në 23/08/2017 € 264.00
nga 24/08/2017 në 07/09/2017 € 247.20
nga 08/09/2017 në 30/09/2017 € 223.20
» Dhomë Lake Upper Floor (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2017 në 06/06/2017 € 199.20
nga 07/06/2017 në 22/06/2017 € 237.60
nga 23/06/2017 në 08/07/2017 € 252.00
nga 09/07/2017 në 23/08/2017 € 268.80
nga 24/08/2017 në 07/09/2017 € 252.00
nga 08/09/2017 në 30/09/2017 € 228.00
» Dhomë Familjare (Max: 4 Rritur) Tarifa
nga 19/05/2017 në 06/06/2017 € 327.60
nga 07/06/2017 në 22/06/2017 € 385.20
nga 23/06/2017 në 08/07/2017 € 406.80
nga 09/07/2017 në 23/08/2017 € 432.00
nga 24/08/2017 në 07/09/2017 € 406.80
nga 08/09/2017 në 30/09/2017 € 370.80

Çmimet për dhomë, akomodimi ultra all inclusive

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s