Rubi Platinum Spa Resort & Suites 5*- Alanya

 

This slideshow requires JavaScript.

Alanya

Me ngjyrat e ishujve Cikladhes, shembullin me te mire te mikpritjes turke, standartet e nivelit nderkombetar, Rubi Platinum arriti te behet shume shpejt nje fenomen mes pushuesve qe kerkojne cilesi. Me te shkelur ne hollin e ngrohte me pamje nga deti, ti e kupton qe ke bere zgjedhjen e duhur. Rubi ka krijuar nje bote privilegjesh qe i tejkalon pritshmerite tuaja: pijet cilesore derdhen lume; gastronomia eshte ne duart e shefave me te famshem ne Antalja dhe menuja e argetimit perzgjidhet nga profesionistet. Te gjitha brenda nje koncepti Ultra All Inclusive te ofruar me stil dhe klas.

Ultra All Inclusive

 • 24 pijet freskuese, pijet alkolike turke dhe te importit ne Lobby Bar( Chivas regal, Black Label, Jack Daniels, Jim Beam, Malt Whiskey, VS Cognac, Rum, Gin, Tequila, Vermut, Likere importi,Pije energjike )
 • Pijet freskuese, koktejlet, pijet alkolike turke dhe te importit ne te gjitha baret
 • Pijet ne disko
 • Mengjesi bufe(07:00-11:00) Dreka bufe(12:30-14:30) Darka bufe ( 19:00-22:00)
 • Snack gjate gjithe dites.
 • Restorant i hapur gjithe naten
 • Leng portokalli i fresket
 • Akullore

Plazhi dhe Pishinat

 • Buze nje plazhi me rere te imet
 • Beach bar
 • Pishine qendrore 1150 m2
 • Pishine relaks 650 m2
 • Pishine te Akuaparku
 • Pishine brenda
 • Cadrat, Shezlongjet, Dysheket dhe Peshqiret e plazhit – pa pagese

Argetim dhe sport

 • Akuapark me 5 rreshqitese
 • Beach Volley
 • Gara dhe lojra ne pishine
 • Basketboll
 • Aerobi
 • Tenis
 • Skuosh
 • Sportet ujore me motor: katamaran, wind-surf, kanoe
 • Ping-pong
 • Palester me vegla moderne
 • Joga
 • Pilates
 • Koncerte dhe shfaqje ne darke
 • Beach Party
 • Resident DJ
 • Gala Dinner
 • Muzike live
 • The Club (Disko)
 • Sauna
 • Banjo turke
 • WI-Fi  ne gjthe territorin e hoteli

Femijet

 • 2 pishina
 • Rreshqitese speciale ne akuapark
 • Minilunapark
 • Kids Club me restorant me vete (per moshat 4-12 vjec)
 • Programe argetimi
 • Vizatime
 • Minidisko

Me pagese

 • Rezervimi i restoranteve a la carte
 • Sportet e ujit me motor: Banana, Jet-ski, Waterski, Parasailing

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s