Kriopigi Beach 4* – Kriopigi, Halkidiki

 

This slideshow requires JavaScript.

Halkidiki

Kriopigi Beach me 4 yje, është një resort qe ndodhet pranë fshatit me të njëjtin emër. Ndërtuar në një zonë strategjike, 120 metra lartësi mbi nivelin e detit, pranë pyjeve, duke ofruar pamje të pafundme panoramike mbi gjirin e Toroneos dhe gjithe zonës së Sithonias.

Ai është ndërtuar në përputhje me stilin lokal arkitekturor, ka 170 dhoma dhe 8 suita junior, të gjitha të paisura më komoditetet dhe mjetet e nevojshme për pushime të kënaqshme.

Restoranti Alexander The Great është vendi ideal për të shijuar mëngjesin, drekën apo darkën me gatime të shijshmë e shërbime të cilësisë së lartë. Gjithashtu atmosfera qe krijon bar Dolphins, një bar pishinë, është e veçantë dhe relaksuese.

Gjithashtu Hoteli ofron:

– Shërbim hekurosje
– Ajër të kondicionuar në zonat e përbashkëta
– Vend për ruajten e bagazheve
– Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë
– Radio në dhomë
– Dush – Ballkon – Frigorifer
– Kënd lojrash për fëmijët
– Masazh
– Shezllone dhe çadra në Pishinë

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive përfshin:

– Mengjes American Buffet nga 07.30 – 10.00 am
– Dreke (Snack Bufe ) me snack te ngrohta dhe te ftohta nga 13.30 deri 15.00
– Kafe dhe Kek nga ora 16.00deri 17.00
– Akullore ne drek edhe ne dark
– Darke Mesdhetare dhe gatim tradicional greke
– Mengjes I paketuar per pjesmarsit e eskursioneve
– Pije lokale jo alkoolike (kafe, caj , uje dhe pije freskuese)
– Pije lokale alkoolike ( beer kriko, vere te bardh dhe te kuqe ouzo dhe brandy nga ora 10.00 deri 23.00
– Palester
– Tennis, Darts
– Free Wi-Fi ne Lobby dhoma dhe pishine
– Sha
– Shesh lojrash i brendshem dhe i jashtem
– Karrige foshnje ne dhome dhe ne restorant
– Nga mesi i qershorit dhe mesi i shtatorit zhvillohet nje mini-klab (per femije nga 4 deri 12 vjec) nga ora 10.00 deri 13.00 dhe 17.00 deri 20.00.
– Shezllona dhe çadra pa pagesë në PISHINE
– Transporti Falas per plazhin ne Polichrono me Shuttle

Distancat:
– 800 metra larg plazhit
– 85 km larg nga Selaniku

Kriopigi Beach 4*

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 27/04/2017 në 19/05/2017 € 91.20
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 115.20
nga 25/06/2017 në 16/07/2017 € 132.00
nga 17/07/2017 në 25/08/2017 € 151.20
nga 26/08/2017 në 19/09/2017 € 132.00
nga 20/09/2017 në 07/10/2017 € 115.20
nga 08/10/2017 në 15/10/2017 € 91.20
» Dhomë Superiore (Max: 3 Rritur ) Tarifa
nga 27/04/2017 në 19/05/2017 € 98.40
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 120.00
nga 25/06/2017 në 16/07/2017 € 136.80
nga 17/07/2017 në 25/08/2017 € 158.40
nga 26/08/2017 në 19/09/2017 € 136.80
nga 20/09/2017 në 07/10/2017 € 120.00
nga 08/10/2017 në 15/10/2017 € 98.40
» Dhomë Superiore me Krevat Marinari (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fëmijë) Tarifa
nga 27/04/2017 në 19/05/2017 € 98.40
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 120.00
nga 25/06/2017 në 16/07/2017 € 132.00
nga 17/07/2017 në 25/08/2017 € 158.40
nga 26/08/2017 në 19/09/2017 € 136.80
nga 20/09/2017 në 07/10/2017 € 120.00
nga 08/10/2017 në 15/10/2017 € 91.20
» Dhomë executive Dhomë Superiore me Krevat Marinari (Max: 3 Rritur ) Tarifa
nga 27/04/2017 në 19/05/2017 € 100.80
nga 20/05/2017 në 24/06/2017 € 127.20
nga 25/06/2017 në 16/07/2017 € 144.00
nga 17/07/2017 në 25/08/2017 € 165.60
nga 26/08/2017 në 19/09/2017 € 144.00
nga 20/09/2017 në 07/10/2017 € 127.20
nga 08/10/2017 në 15/10/2017 € 100.80

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s