Pomegranate Spa 5* – Halkidiki

This slideshow requires JavaScript.

Halkidiki

Pomegranate Spa Hotel * 5 është i vendosur në një nga vendet më të mira të gadishullit Kasandra. Të dy anët e kompleksit kanë pamje mbi det. Ky është një hotel i ri në Greqi për njerëzit me shije të mirë dhe të standardeve të larta. Këtu, kemi kujdes për çdo detaj në mënyre qe të gjithë të mbeten kënaqur. Eshte i rindërtuar tërësisht në 2013 dhe ka hapur rrugën për pushime luksoze. Kënaqësi, që nuk ka të barabartë në të gjithë Evropën!

Çdo pjesë e hotelit është i përshtatshëm për mbajtjen e eventeve, konferenca dhe takime biznesi në çdo kohë të vitit. Ne kemi bërë përpjekje për të furnizuar me çdo pajisje kështu që ju mund të organizohen ngjarje biznesi në nivelin më të lartë.

Pushime të shëndetshme është një pjesë kryesore e filozofisë tonë. Eshte krijuar një mjedis i madh , kompleks që ju ndihmon të përmirësoni shëndetin tuaj dhe vitalitetin duke përdorur pajisje me cilësi të lartë, shumë sportive dhe shëndetësore.

Të mirëpritur janë familjet me fëmijët.Hoteli ka pishinë për fëmijë dhe menu për fëmijë. Animatorët tanë kanë zhvilluar programe zbavitëse dhe edukative.

4 bare dhe 3 restorante shërbejnë mysafirët tanë nga mëngjesi deri në mbrëmje vonë çdo ditë. Ushqimet tona ekzotike janë bërë nga përbërës të freskët dhe kujdes të vërtetë. Eksploroni magjinë e gastronomisë në Hotel.

Dhomat ofrojnë :
– ballkon
– dush, tharëse flokësh, peshqirë dhe pantofla, peshore elektronike
– ajër të kondicionuar
– frigorifer
– mini – bar
– telefon
– televizor satelitor
– Wi – Fi (Pa pagesë)
– kasafortë
Koncepti – Half Board – Shërbehen Mëngjesi dhe Darka
Më Shume Detaje: Distancat :

– Aeroporti i Selanikut 55 km
– Në det
– Kallithea 25 km

Pomegranate Spa 5* – Nea Moudania, Halkidiki

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart Ekonomike (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 28/04/2017 në 18/05/2017 € 147.20
nga 19/05/2017 në 15/06/2017 € 202.40
nga 16/06/2017 në 13/07/2017 € 312.80
nga 14/07/2017 në 21/08/2017 € 386.40
nga 22/08/2017 në 14/09/2017 € 312.80
nga 15/09/2017 në 01/10/2017 € 202.40
nga 02/10/2017 në 31/10/2017 € 147.20
» Dhomë Standart Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 28/04/2017 në 18/05/2017 € 158.70
nga 19/05/2017 në 15/06/2017 € 220.80
nga 16/06/2017 në 13/07/2017 € 342.70
nga 14/07/2017 në 21/08/2017 € 423.20
nga 22/08/2017 në 14/09/2017 € 342.70
nga 15/09/2017 në 01/10/2017 € 220.80
nga 02/10/2017 në 31/10/2017 € 158.70
» Dhomë Standart Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 28/04/2017 në 18/05/2017 € 179.40
nga 19/05/2017 në 15/06/2017 € 253.00
nga 16/06/2017 në 13/07/2017 € 377.20
nga 14/07/2017 në 21/08/2017 € 464.60
nga 22/08/2017 në 14/09/2017 € 377.20
nga 15/09/2017 në 01/10/2017 € 253.00
nga 02/10/2017 në 31/10/2017 € 179.40

Çmimet për dhomë, akomodimi gjysëm pensioni

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s