Porto Carras Sithonia 5*- Halkidiki

 

This slideshow requires JavaScript.

Halkidiki

Sithonia është identifikuar me relaksin. Klientëve u jepet mundësia për të vizituar Porto Carras në çdo kohë të vitit. Hoteli ka 458 dhoma të projektuara për të kënaqur të gjitha nevojat, duke përfshirë edhe 142 suita. Kazino Porto Carras është në Sithonia.

Klientët mund të darkojnë në Mediterraneo, një restorant tip bufeje që hapet për mengjes, drekë dhe darkë. Restorant “White Room”, një restorant a la carte që ofron momenti komoditeti, luksi, relaksuese, e cila projekton nje stil kontemporan të kombinuar me sofostikimin klasik për mbremje romantike. Restorant “Pergola” që eshte vetë-shërbim, dhe “Veranda Casino,” e cila operon vetëm në darkë.

Porto Carras Sithonia ndodhet 1,5 km nga Neos Marmaras në Halkidiki 1600 metra larg Sandy Beach i rrethuar nga kopshte të bukura dhe piktoreske me 34 plazhe private.

Aktivitete dhe shërbime:
– dy pishina të jashtme
– dy pishina të brendshme
– pishina terapie të brendshme dhe të jashtme
– pishina xhakuzi të brendshme dhe të jashtme
– pishinë për femijë
– qendër biznesi 24 orë
– butik
– dyqan bizhush
– mini-markat
– shërbime postare
– makina me qera
– parking privat
– laptope (me kërkesë)
– faks dhe printer
– makinë fotokopjeje
– shërbime përkthimi (me kërkesë)
– staf shumëgjuhësh
– shërbime lavanderie
– shërbime dado
– shërbime mjekesore
– mini-klub (10.00 – 18.00)
– rrëshkitëse uji (10.00 – 18.00)
– çadra plazhi dhe peshqira plazhi
– animacion gjithë ditën
– Wireless internet akses falas

Shërbime dhe kapacitete shtesë:
– Furgon për në fshatin Neos Marmaras
– Tur në resort me tren
– Yahte dhe varka me qera

Kapacitetet e dhomave:
– Tavolinë për shkrim
– tualet luksoz
– hidro masazh (në disa suite)
– tualet mermeri
– tharëse flokësh
– robdishane dhe shapka
– kasafortë brenda në dhomë
– telefon
– televizor satelitor, radio
– mini-bar
– radare per cigare
– ballkon me orendi
– dritare qe mbajnë jasht ndotjen akustike
– 24 orë shërbime për ushqime në dhomë (me pagesë)

SPA:

Një oaz qetësie prej 2.275 m katror, në nivelin e plazhit të Porto Carrasit ju pret. Pishinë me ujë deti, pishinë terapie, sauna, 11 dhoma për shërbime masazhi, një palestër me pamje te lagunës, manikyr dhe pedikyr, dhe sallon bukurie. Në palestër lejohen vetëm të rriturit mbi 16 vjeç. Disa shërbime mund të jenë me pagesë.

Më Shume Detaje: KONCEPTI ALL-INCLUSIVE përfshin të gjithë ushqimet në BUFE dhe pijet vendase.

CHECK-OUT është 12.00
CHECK-IN është 14.00

Porto Carras Sithonia 5*

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standart Golf (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/04/2017 në 19/05/2017 € 163.20
nga 20/05/2017 në 15/06/2017 € 194.40
nga 16/06/2017 në 30/06/2017 € 223.20
nga 01/07/2017 në 14/07/2017 € 261.60
nga 15/07/2017 në 28/07/2017 € 285.60
nga 29/07/2017 në 21/08/2017 € 316.80
nga 22/08/2017 në 02/09/2017 € 285.60
nga 03/09/2017 në 17/09/2017 € 261.60
» Dhomë Standart Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/04/2017 në 19/05/2017 € 180.00
nga 20/05/2017 në 15/06/2017 € 211.20
nga 16/06/2017 në 30/06/2017 € 237.60
nga 01/07/2017 në 14/07/2017 € 276.00
nga 15/07/2017 në 28/07/2017 € 300.00
nga 29/07/2017 në 21/08/2017 € 333.60
nga 22/08/2017 në 02/09/2017 € 300.00
nga 03/09/2017 në 17/09/2017 € 276.00
» Dhomë Standart Pamje nga Deti (Max: 3 Rritur) Tarifa
nga 14/04/2017 në 19/05/2017 € 189.60
nga 20/05/2017 në 15/06/2017 € 220.80
nga 16/06/2017 në 30/06/2017 € 249.60
nga 01/07/2017 në 14/07/2017 € 285.60
nga 15/07/2017 në 28/07/2017 € 307.20
nga 29/07/2017 në 21/08/2017 € 338.40
nga 22/08/2017 në 02/09/2017 € 307.20
nga 03/09/2017 në 17/09/2017 € 285.60
» Junior Suitë Golf View (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 14/04/2017 në 19/05/2017 € 201.60
nga 20/05/2017 në 15/06/2017 € 237.60
nga 16/06/2017 në 30/06/2017 € 278.40
nga 01/07/2017 në 14/07/2017 € 319.20
nga 15/07/2017 në 28/07/2017 € 348.00
nga 29/07/2017 në 21/08/2017 € 388.80
nga 22/08/2017 në 02/09/2017 € 348.00
nga 03/09/2017 në 17/09/2017 € 319.20
» Junior Suitë Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 14/04/2017 në 19/05/2017 € 220.80
nga 20/05/2017 në 15/06/2017 € 259.20
nga 16/06/2017 në 30/06/2017 € 295.20
nga 01/07/2017 në 14/07/2017 € 340.80
nga 15/07/2017 në 28/07/2017 € 367.20
nga 29/07/2017 në 21/08/2017 € 410.40
nga 22/08/2017 në 02/09/2017 € 367.20
nga 03/09/2017 në 17/09/2017 € 340.80
» Dhomë Familjare Pamje nga Kopshti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 14/04/2017 në 19/05/2017 € 225.60
nga 20/05/2017 në 15/06/2017 € 266.40
nga 16/06/2017 në 30/06/2017 € 304.80
nga 01/07/2017 në 14/07/2017 € 357.60
nga 15/07/2017 në 28/07/2017 € 388.80
nga 29/07/2017 në 21/08/2017 € 439.20
nga 22/08/2017 në 02/09/2017 € 388.80
nga 03/09/2017 në 17/09/2017 € 357.60
» Dhomë Familjare Pamje Pjesërisht nga Deti (Max: 3 Rritur + 1 Fëmijë) Tarifa
nga 14/04/2017 në 19/05/2017 € 242.40
nga 20/05/2017 në 15/06/2017 € 283.20
nga 16/06/2017 në 30/06/2017 € 326.40
nga 01/07/2017 në 14/07/2017 € 372.00
nga 15/07/2017 në 28/07/2017 € 405.60
nga 29/07/2017 në 21/08/2017 € 468.00
nga 22/08/2017 në 02/09/2017 € 405.60
nga 03/09/2017 në 17/09/2017 € 372.00

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s