Poseidon Beach 3* – Kanali, Preveza

Zbritje 15% për Rezervime të Hershme deri më 31 Mars

This slideshow requires JavaScript.

Parga – Preveza

Poseidon Beach Hotel është e vendosur në vend të këndshëm të Kanali-Kastrosykia Prevezës, 18 km nga qendra e qytetit të Prevezës, 30 km nga qyteti i Lefkadës dhe 10m nga ujërat kristal dhe qartë të detit Jon, me një plazh të përshtatshm për not. Hoteli ka tre kate, rrethuar nga kopshte, lule, pemë dhe det të pastër blu.Është hoteli më i mirë që ju mund të gjeni (10 metra larg nga deti). Ai është unik për shkak të pozitës së saj, luksoze, pastërtisë dhe argëtimit. Me një pamje të detit Jon, plazhe të qartë dhe të plotë të gjelbër. Hoteli  ka fituar besimin e mijëra turistë të kënaqur.
Hoteli u rinovua krejtësisht në pranverë të vitit 2010 dhe ju pret me personel të gatshëm për të shërbyer ju në një mjedis miqësor .

Hoteli është  projektuar për të ofruar të gjith relaksin modern  në kombinim me një pamje fantastike të detit apo të malit . Të gjitha dhomat kanë ballkon të madh dhe pamje të pastër drejt detit me muzg unik të detit Jon

Veçanërisht të gjitha dhomat kanë:

·         Kondicioner

·         Big Terrace

·         Dush ose vaskë

·         Televizor

·         Telefon

·         Hoteli ka  fushë volejbolli , ka ambjente të posacëm

ku mund të shikosh kafshë të ndryshme.

·         Tharëse flokësh

·         Frigorifer

·         Ngrohje qendrore

·         Wireless internet (WiFi)

 

  Shërbimet:

·         Dy pishina të jashtme për fëmijë dhe  për të rriturit ,

ku mund të  merrni rreze dielli, ose duke luajtur lojëra.

·         Shezllong  dhe cadra në  pishinë dhe në plazhë.

·         Bar , snacks ose  koktejle   në pishinë  dhe në det

·         Restaurant

·         wi-fi falas

·         Tv në dhomë.

·         Pastrimi i dhomave,

·         Pagesat ekstra në hotel mund të bëhen  edhe me kartat

e kreditit

·         Parkim falas

Distancat qe ka hoteli me disa  destinacione  te rendesishme:

·         Porti i Igumenica: 67 km

·         Aktio Aeroporti: 22 km

·         Vendi magjisë së lashtë: 25 km

·         Preveza: 18 km

·         Parga: 45 km

·         Ioannina: 95 km

·         Porti i Patres: 190 km

·         Athina: 390 km

·         Selanik: 370 km

SHENIM:

Në rastet kur akomodimi  është 2 të rritur dhe 2 fëmijë ne dhomë standarte , për  dy fëmijët eshtë vetëm një krevat.

Poseidon Beach 3*

LISTA E ÇMIMEVE

Çmimet e dhomave

» Dhomë Standarte (Max: 3 Rritur ose 2 Rritur + 2 fëmijë) Tarifa
nga 05/05/2017 në 30/06/2017 € 106.08
nga 01/07/2017 në 27/08/2017 € 137.52
nga 28/08/2017 në 31/10/2017 € 106.08

Çmimet për dhomë, akomodimi all inclusive light

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s