Alan Xafira Deluxe 5* – Alanya

This slideshow requires JavaScript.

Alanya

Hoteli – 5 yje ndodhet në zonën e Turkler, 10 km larg Qytetit të Alanias dhe 100 km larg aeroportit të Antalias, 650 metra larg plazhit. Totali i dhomave është 813, ndër të cilat 573 dhoma standarte (37 m2), 192 dhoma familjare (50 m2), etj.

Në të gjitha dhomat do të gjeni:
– Ajër të kondicionuar qëndror
– Ballkon
– WiFi
– Minibar (ujë rifurnizim ditor)
– TV satelitor

Në brendesi të kompleksit do të gjeni:
– Restorant Kryesor Bufe dhe 3 Restorante A La Carte (Italian, Turk dhe Lindje e Largët)
– Bar-e në ambjente të ndryshme
– Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë
– Plazh privat me guralecë dhe rërë. Shuttle nga hoteli cdo 15 min
– WiFi pa pagesë në lobi
– SPA, qendër shëndeti, masazh, banjo turke dhe sauna
– Miniclub për fëmijët 04-12 vjeç
– Ping Pong, Volejboll në plazh, biliardo, doktor, bebisiter, lavanteri, fax, floktore, etj.

Më Shume Detaje: Në paketën “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjes, Mëngjes i vonë, Drekë, Mbasdite, Darkë, Darkë e vonë në bufenë e restorantit kryesor
– Pijet alkolike dhe jooalkolike vendase dhe ato të importit standarte
– 1 herë për një jave qëndrim me rezervim tek Restorantet A La Carte
– Ushqim dhe pijet në plazh deri në 18.00
– Shezlongje, Cadër, Peshqire në plazh dhe pishinë

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s