SENTIDO GOLD ISLAND HOTEL 5*- Alanya

This slideshow requires JavaScript.

SENTIDO GOLD ISLAND HOTEL 5*

Vendndodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanias, ne bregdet. Ndodhet 20 km larg Alanias dhe 105 km larg aeroportit nderkombetar te Antalias.
Rreth hotelit :

Hoteli ka ne total 159 dhoma prej te cilave pjesa me e madhe eshte me pamje nga deti. Dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, internet access, televizor satellitore, telefon, kasaforte, sherbim dhome 24 ore, minibar, tharese flokesh, ballkon me pamje nga deti, makine per caj/ kafe.

Restorante dhe bare :

Restoranti ne hotel ofron menu te shumellojshme dhe te pasur me gatime tradicionale vendase , nderkombetare, mesdhetare,

Restorante a la carte mund te shkoni vetem nje here gjate qendrimit tuaj.

Bare : pool bar, lobby bar, spa bar, disko & night club,
Facilitete :

Hoteli v ene sherbim te pushuesve keto sherbime pishine te jashtme dhe te brendshme per te rritur dhe per femije, qender fitness, fushe tenisi, sporte ujore, spa, sauna, dhome me avull, Jacuzzi, masazhe, salle per mbledhje, babysitting, parkim, sherbim lavanderie dhe dry cleaning, makine me qera, salle lojerash, tv lounge, kids club, internet club.

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Market
 • Pool
 • Restaurant
 • Sauna
 • Health Club
 • Fitness Center
 • Internet Cafe
 • Kids Pool
 • Mini Bar
 • Security
 • Music Live
 • Tennis Court
 • SPA
 • Air Condition
 • TV Saloon
 • Night Show
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • Kids Club
 • Parking
 • Steam Room
 • Indoor Pool
 • Jacuzzi
 • Lifeguard
 • Snack Bar
 • Water Sports
 • Chaise Longue

Sherbimet me extra pagese

 • 24H Doctor
 • Room Service
 • Hair Dressing Saloon
 • Massage Center
 • Shopping Centre
 • Telephone
 • Dry-cleaning
 • Doctor
 • Game Room
 • Conference Hall
 • Laundry Service
 • Baby-sitting
 • Photocopy
 • Rent a Car
 • Fax

 

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s