Michell Hotel Spa 5* – Alanya

Alanya

Hoteli me i ri me 5 yje ka hapur dyert e saj ne prill te vitit 2014. E ndertuar ne nje gjersi prej 9000 m Michelle Hotel ndodhet 5 km nga qendra e Alanias dhe 120 km nga aeroporti i Antalias. Hoteli eshte i perbere me 200 dhoma gjtihsej me nga 450 shtreter. Domat jane standarte, suita dhe dhoma per invalidet. Hoteli eshte i lejueshem vetem per persona mbi 17 vjec.

Në brendesi te dhomave do të gjeni:
-Sistem elektronik i mbylljes se dyerve
-Sistem alarmi
-Mini Bar
-TV LCD satelitor
-Dush
-Tualet
-Tharese flokesh
-Ajer i kondicionuar

Hoteli ofron:
-Restoranti Krysor dhe restorant A La Carte(specialitet evropian dhe peshku)
-Bare te ndryshme
-Pasticeri
-Fast Food
-Animacione
-Qendra estetike
-Futboll
-Volejboll
-Lorja me shigjeta
-Salle fitnese
-Gjimnastike
-Lorja ne det (e pagese ekstra)
-Pishine

Më Shume Detaje: Koncepti All Inclusive perfshin:
-Restoranti kryesor dhe restorantin A La Carte
-Pijet vendase dhe te importuara brenda nje afati kohor
-Mengjesi, Dreka dhe Darka
-Banjo turke
-Sauna
-Pishine me hidromasazhSherbime me pagese:
-Pijet e importuara me kualitet 10-12 vjecar
-Shampanje
-Sherbim dhome 24 ore
-Pasta (me kerkese)
-Evente ose oraganizime specifike ne Restorantet A La Carte
-Sallone bukurie
-Parukeri
-Masazh
-Sherbimi dentarOferta Specale:
-Muaji Mjalti
-Ditelindje
-Evente te ndryshme (me pagese ne rast kerkesash te vecanta

This slideshow requires JavaScript.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s