TUI MAGICLIFE JACARANDA IMPERIAL 5* – Side

Side

Klubi modern dhe tërheqës është i vendosur në një plazh te bukur shume afer detiti.
Këtu ju mund të shijoni klubet , restorantet , pishinat tona. Përveç një programi sportiv ketu mund te gjeni dhe palestër, duke përfshirë dhe volejboll plazhi, programe te ndryshme argëtuese për të rinj dhe të vjetër. Ne hotel ndodhen pishina të mbyllur, si dhe një pishinë e jashtme  per femije dhe te rritur. Restoranti kryesor dhe restorantet e tjera ofrojnë shumellojshmeri ushqimesh. Dhomat kane nje stil modern.Ky eshte vendi ideal per pushimet tuaja.

Dhomat janë të pajisura me: 
– TV satelitor 
– Minibar 
– Ajër i kondicionuar 
– Kasafortë 
– Tapet 
– Ballkon 
– Vaskë & dush 
– Telefon (me pagesë) 
– Tharëse flokësh 
– Internet në dhomë (me pagesë) 

Brenda kompleksit të Hotelit: 
– Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm 
– Bar-e 
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, , Plazh
– Fitness, Sauna, Mini Futboll dhe Qendër SPA 
– Miniclub
– Volejboll në Plazh 
– Muzikë Live 
– Dyqane 
– Bilardo 
– Sallon Bukurie 

This slideshow requires JavaScript.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s