Papillon Ayscha Hotel 5* – Belek

I rinovuar teresisht ne 2014, rezorti ka ruajtur te paprekur profilin elegant, Hapesirat e gjelbra buze detit strehojne pishina, bare e restorante, vende argetimi dhe kende lojrash. Rralle gjendet ne Belek nje rezort kompakt dhe qe ofron kaq shume privilegje brenda nje koncepti Ultra All Inclusive

Ultra All Inclusive

Vaktet- bufe

Midisvaktet

Darka tematike

Snack prane pishines

Snack ne plazh

Akullore ne ore te caktuara

Fruta ne plazh

Pijet freskuese dhe alkolike(te prodhimit lokal dhe disa te importit) gjate gjithe dites

Pijet ne disko

Darka ne restorantet a la carte

Food Corner me specialitete turke dhe fast food gjate gjithe dites

Plazhi dhe Pishinat

Plazh ranor me nje shtrirje prej 150 m2

5 pishina te formave dhe permasave te ndryshme,2 prej tyre me hidromasazh

Pishine brenda

Cadrat, shezllongjet, peshqiret e plazhit – pa pagese

Argetim dhe sport

Akuapark me 5 rreshqitese

Animacion aktiv

Akuapark me 6 rreshqitese

Beach Volley

Tenis

Basketboll

Gjimnastik ne uje

Beach Party

Sauna

Banjo turke

Spektakle

Sauna

Muzike live(3 her ne jave)

Femijet

3 pishina

Animacion aktiv

Babyclub(0-3 vjec, te shoqeruar me prinder)

Miniclub(4-12 vjec)

Junior Club(13-16 vjec)

Shesh lojrash

Me pagese

Sportet ujore

Masazhi

Bilardo

This slideshow requires JavaScript.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s