DIAMOND ELITA HOTEL & SPA 5* – Side

Diamond Elite Hotel & Spa 5 *   Adult only

This slideshow requires JavaScript.

Vendndodhja:

Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti ne Antalya dhe rreth 500m nga plazhi.


Informacion per dhomat:    

Hoteli disponon 177 dhoma te kategorive standarte, familjare apo suitave. Dhomat jane te pajisura me shtrat me pupla, karrige dhe paisje zbukurimi, parket original, tavoline, TV dhe DVD, produkte per kujdes personal nga market prestigjoze: Davines, Le Labo dhe Mario Badescu.

 

Bare & Restorante:   

Restoranti I hotelit eshte I dekoruar me mjaft shije dhe ofron ushqime te ndryshme tradicionale dhe boterore. Nderkohe klientet mund te shijojne nje filxhan caji duke soditur nga mali apo nga pishina.

 

Facilitete:

Sauna, qender fitness, qender SPA, masazh, bilardo, ping pong, loje me shigjeta, biciklete me qera, hamam, plazh privat, pishine e brendshme, klub nate, water park, lavanderi, sherbim hekurosje, sherbim pastrimi cdo dite.

 

SHERBIMET E HOTELIT

Sherbimet e perfshira

 • Massage Center
 • Internet
 • Mini Bar
 • Sauna
 • Air Condition
 • Restaurant
 • Tennis Court
 • Private Beach
 • Hair dryer
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • SPA
 • Fitness Center
 • Billiard
 • Telephone
 • Jacuzzi
 • Snack Bar

Sherbimet me extra pagese

 • Room Service
 • Rent a Bicycle
 • Face Treatment
 • Laundry Service
 • Body Treatment

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s