Wow Topkapi Palace 5* – Lara Kundu

Lara – Kundu

Nëpërmjet arkitekturës se vecantë otomane e frymezuar nga pallati Topkapi në Stamboll pushuesit do të kenë mundësi të përjetojnë indirekte epoken otomane.Hoteli disponon 908 Dhoma në total me ballkone, me tarracë edhe pa ballkon:736 Dhoma Standarte, 70 Apartamente (Dhomë para dhomë), 92 Suita dhe 10 Dhoma për Paraplegjiket.

Dhomat janë të pajisura me:

  • -TV
  • -Telefon(me pagesë)
  • -Minibar (pije të lehta dhe ujë)
  • -Dush dhe Tharëse Flokësh
  • -Ajër të kondicionuar

Brenda Hotelit:
-Restorant kryesor
-Restorante a la carte
-Bar-e të ndryshme
-Fitness Center
-SPA
-Internet Kafe
-Play Station

Aktivitete si:
-Musik live
-Show të ndryshme
-Sporte ujore
-Tenis
-Mini-Futboll
-Basketboll
-Aerobi
-Vollejboll
-Bowling
-Bilardo
-Banjo turke
-Sauna
-Masazhe etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Maximum All Inclusive” përfshin:

– Mëngjesi, Drekën dhe Darkën(bufe e hapur)
– Restoranti a la carte turk ose peshku (1 herë në javë- me rezervim)
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike si dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe, Embëlsira
– Akullore pasditeve(vetëm një herë në ditë)
– Animacione
– Shfaqje dhe Musikë live
– Banjo Turke
– Sauna
– Darts
– Ping Pong
– Çadrat, dyshekët dhe shezlongët në plazh dhe në Pishinë.WOW-Topkapi-Palace-Hotel-Antalya-Rest

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s