Magna Graecia 4* – Dassia, Korfuz ( All Inclusive)

Hoteli Magna Graecia është dekoruar me shije dhe ka kopshte të sistemuara këndshëm. Pishina e jashtme është nje vend i përshtatshëm për tu relaksuar. Pushuesit mund të zgjedhin mundësinë për tu akomoduar me paketën All Inclusive ku janë përfshirë vaktet në restorant me pijet alkoolike lokale. Në hotel ofrohen edhe aktivitete si netët tematike, animacione te ndryshme, mini club, doktor, parking, makina me qera, lavanderi*, internet corner*. Hoteli Magna Graecia me 4 yje, ndodhet 300 metra larg fshatit touristik të Dassia dhe konsiston në një ndërtesë 3 katëshe e ndërtuar sipas një stili klasik. Hoteli gjendet 8 km. larg qytetit të Korfuzit, dhe 7 km. larg Aeroportit të Korfuzit “Ioannis Kapodistrias”. Dhomat e hotelit janë të pajisura me TV, radio, mini frigorifer, tharëse flokësh, kasaforta*, ajër i kondicionuar (në mëngjes dhe në mbrëmje pa pagesë) dhe banjo private me dush.

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ përfshin:
– Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën.
– Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.
– Pool Bar ku mund te shijoni birrë në kriko, pije të ndryshme të lehta, kafe, verë vendi, etj.

Hoteli gjithashtu ofron:
– Nderrrim peshqirësh dhe çarçafesh;
– Sistem zgjimi;
– Pastrim dhomash;
– Shërbime zyre (fotokopje, fax

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s