Concorde Deluxe 5* – Lara Kundu

This slideshow requires JavaScript.

Lara – Kundu

Hotel Concorde Deluxe – 5 yje është ndërtuar në vitin 2005,shtrihet në një Sipërfaqje prej 62.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 10 km larg nga Aeroporti dhe 16 km larg nga Qyeti i Antalyas. Hoteli disponon 401 Dhoma në total: 354 Dhoma Standarte delux, 2 Dhoma për Paraplegjikët, 20 Dhoma ndërlidhëse, 16 Dhoma dupleks deluxe, 6 Suita Familjare De Luxe, 19 Suita Junior De Luxe, 4 Suita të Mëdha De Luxe dhe 2 Suita Mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV
– Minibar (ujë, pije të lehta dhe birrë)
– Shportë me Fruta ditën e mbërritjes
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë
– Internet Wi-Fi
– Dush/Vaskë
– Tharëse Flokësh
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant I Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 5 Restorante A La Carte (Italian, Aziatik, Peshku, Specialitete Turke dhe BBQ) dhe Restorant për prodhime të zgarës dhe verë
– 7 Bar-e
– Pishina e Jashtme Kryesore, Pishinë Relaksi e Jashtme (3 zona jakuzi), Pishinë për Fëmijë, Pishinë e Brendshme, Carpe Diem SPA Pishinë e Brendshme, dhe Carpe Diem SPA Pishinë e Jashtme
– Plazh
– Rrëshkitëse
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Jakuzi
– Qendër SPA
– Disko
– Miniclub
– Akuapark
– Volejboll në Plazh
– Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Basketbolli, Muzikë Live, Mini Golf, Kinema, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Bilardo, Bowling, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Deluxe Ultra All Inclusive” përfshin:
– Shportë me Fruta në dhomë në ditën e mbërritjes
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Restorante A La Carte (1 herë në javë-me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike të vendit si dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe dhe embëlsira pasditeve
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Jakuzi
– Volejboll në Plazh
– Basketboll
– Tenis
– Muzikë Live
– Ping Pong
– Mini Golf (rezervim në avancë)
– Mini Futboll (rezervim në avancë)
– Bilardo (rezervim në avancë)
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh

Për fëmijë:
-Mini Club
-Mini Buffe
-Mini Disco
-Poshinë

Dergo Kerkese

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s