DIAMOND BEACH RESORT 5* – Side

This slideshow requires JavaScript.

DIAMOND BEACH RESORT

Vendndodhja:
Hoteli eshte I lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti kryesir I Antalyas dhe rreth 400 m nga plazhi.

Informacioni per dhomat:

Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash te arreduara ne nje stil unik dhe modern te dizenjuara ne menyre mjaft komode per ti bere pushimet tuaja sa me relaksuese. Dhomat standarte jane te paisura me: Telefon, Tv, minibar, tharese flokesh. Dhomat Family kane nje siperfaqe prej 35 m2 te ndara ne dy dhoma, te arreduara mjaft bukur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Bare dhe Restaurante:

Hoteli ka restorante dhe bare ku ju keni mundesi te konsumoni gatime te shumellojshme si nga ato tradicionale dhe nderkombetare. Cilesi e sherbim I garantuar. Gjithashtu eshte per tu permendur CULINARY ART.

Facilitete:

Hoteli ofron sherbime te ndryshme si : Qendren ABAMA SPA ku keni mundesi per tu relaksuar – sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, pishine e mbrenshme, trajtime te ndryshme, qender fitnesi pishine e jashtme, aquapark, pishine per femije, aktivitete te ndryshme. Diamond Nights ku organizohen show te ndryshme per femije dhe te rritur, muzike live, kercime te ndryshme..

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Turkish Bath
 • Internet
 • SPA
 • Telephone
 • Outdoor Pool
 • Fitness Center
 • Air Condition
 • Bar
 • Sauna
 • Indoor Pool
 • Jacuzzi
 • Kids Pool
 • Hair dryer
 • Wellnes center
 • Night Show
 • Mini Bar
 • Music Live

Sherbimet me extra pagese

 • Laundry Service
 • Body Treatment
 • Room Service
 • Massage Center
 • 24H Doctor

 

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s