PALOMA RENAISSANCE RESORT 5*- Kemer

This slideshow requires JavaScript.

 

PALOMA RENAISSANCE RESORT 5*

Vendndodhja :
Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike te Kemerit. Hoteli ndodhet 18 km larg qytetit te Kemerit, 29 km larg Antalias dhe 40 km larg aeroportit te Antalais vetem 100 m nga zona e Beldibi, ne vije te pare ne detin.


Rreth hotelit :
Hoteli ka ne total 347 dhoma nga te cilat : 122 dhoma standarte, 68 dhoma me pamje ansore nga deti, 80 dhoma familare garden, 62 suita , 15 villa and 6 dhoma per persona me aftesi te kufizuara.Dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, televizor me satellite, tualet me dush dhe tharese flokesh, minibar, kasaforte, ngrohje qendrore. Dhomat mund te jene me pamjenga deti, kopshti ose mali.


Per femije
Pakete mireseradhje per femije, Mengjes per femije, Dreke per femije, Darke per femije, Sherbim ne plazh dhe ne pishine,

Waffle me akullore. akullore, popsicle, popcorn, toffee apple, cotton candy, sherbim frutash, sorbet, cocktails, cold beer, cold bottle soft drinks,

fruit punch, kokteje frutash te sherbyera ne plazh, Mini Club: 04-12 vjec 10.00-12.30 & 14.00 – 17.00, Lojera ne pishine, fushe lojerash per femije, mini disco, mini golf, play station, wee games, Program per me te rritur : 13-16 vjec (vetem ne high season)


Restorante dhe bare :
Ne restorantin e hotelit ju do te keni mundesi te shijoni gatime turke tradicionale, 8 Bare ku ofrojne pije te importuara (Piano Bar, Pool Bar, Sunset Beach Bar, Villa Bar, Vitamin Bar (ne qendren SPA), Private Renaissance Lounge, Irish Pub, Sunset Beach Club
Restorante a la carte : International, Aegean ( prodhime deti), Ottoman ( Kebab), Far east, Barbeque.


Aktivietet dhe sherbime :
Sporte ujore : Wind surf & catamaran, canoe, banana ride, jet ski, ringo ride, parasailing, Volleyball, basketball, ping-pong, tenis, mini football, tennis, gjimnastik ne uje, aerobi, step, stretching, boccia, backgammon, loje me letra, dart , shah, bilardo, sporte ne pishine dhe ne plazh : lojera Platform-Inflatable, ngjitje ne mur, bicikleta ne uje, biciklete ne toke. Live music, animacione ditore, Live shows, Aqua park me 3 slides, qender SPA, masazhe, trajtime per lekuren, qender bukurie, sallle lojersh, salle per mbledhje, sherbim lavanderi, sherbim mjekesor, babysitter, internet, parkim, cadra dhe shezllone, peshqire per plazh.

 

 

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Parking
 • Water Slides
 • Water Sports
 • Game Room
 • Table Tennis
 • Volleyball
 • Restaurant
 • Tennis Court
 • Basketball
 • Mini Football
 • Outdoor Pool
 • Golf
 • Kids Pool
 • Mini Bar
 • Nurse
 • Air Condition
 • Bar
 • Indoor Pool
 • Mini Golf
 • Play Station
 • Animation Team
 • Exchange
 • Aquapark
 • Mini Disco
 • Music Live
 • Mini Club

Sherbimet me extra pagese

 • Laundry Service
 • Canoe
 • Shopping Centre
 • Internet
 • Parasailing
 • Doctor
 • Jet Ski
 • SPA
 • Baby Sitter
 • Dry-cleaning
 • Surfing
 • Hair Dressing Saloon
 • Massage Center
 • Beauty Center
 • Banana

 

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s