RIXOS PREMIUM HOTEL 5* – Belek

This slideshow requires JavaScript.

RIXOS PREMIUM HOTEL

Vendndodhja:

Hoteli ndodhet ne Belek, 50 km nga qendra e Antalyas, 40 km nga Aeroporti I Antalyas, me dalje direkt ne plazh.

Informacion per dhomat:
769 dhoma: 605 dhoma standarte, 90 apartamente, 10 suita familjare, 14 suita, 9 suita superiore, 1 king suite , 1 royal premium suite, 28 vila, 9 vila superiore, 1 paris residence, 1 hektor residence Te gjitha dhomat jane te paisura me: minibar, 28″ plasma TV me satelit, music, internet, telefon me dalje direkte ne dhome dhe ne banjo, ajer i kondicionuar, kasaforte, balkon, tapet, dush & WC dhe tharese flokesh.

Per femijet:
Rixy Club per femije te moshes 04-12 vjeç, ulese per femije, nje restorant specialpishine speciale, kend lojrash per femije, shfaqje te ndryshme per femije, disco dhe kinema per
femije.

Ushqimi dhe pijet:
Mosaic-restoranti qendror, Restorant-Turk (extra), L’amante Restorant-French, La Rosetta Restorant-Italian, Gornitsa Restorant-Russian, Yin Restorant-Asian (extra ), Villa Rest0rant (vetem per klientet e akomoduar ne vila), BBQ Restorant, Fishbone Restorant, Agememnon Restorant, Hum-Hum Restorant, Food Court (ushqim I shpejte) , Bar/cafe; Irish Pub, Etj.

Aktivitete:
12000m2 Troy Aqua the 24 m Trojan kale me 2 kupola dhe 3 rreshqitese te hapura, 1.500 m? pishine me valezim, guve e nje qyteti te humbur, 13 m kulla e ores me 3 rreshqitese, nje kend I krijuar si nje anije Trojan, nje rreshqitese kamikaze dhe nje lume aventure I cili rrethon te gjithe zonen. Tenis, volejboll, basketboll, lojrat ne uje , aktivitete te ndryshme dhe çdo lloj sporti gjate dites, gjithashtu opsione dhe varietete te ndryshme ka ne darke, skuader aerobie, grupet e kercimit si dhe sallat e konferencave, Banjo turke,
sauna, dhome me avull dhe me akull, jacuzzi, masazhe, kujdes per lekuren, Spa, parukeri, doktor, 2 kinema ,salon bukurie, telefon,fax, fotocopje, lavanteri, lojrat ne uje, fotografi, qender tregtare (40 dyqane) me 160 firma boterore te famshme.

 

 

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Archery
 • Water Polo
 • Boccia
 • Video
 • Volleyball
 • Night Show
 • Catamaran
 • Canoe
 • Football
 • Beach Volleyball
 • Surfing
 • Music Live
 • Basketball
 • Aerobic
 • Nurse
 • Darts
 • Parking
 • Sand Beach
 • Tennis Court
 • Lifeguard
 • Mini Bar
 • Snack Bar
 • Water Slides
 • Water Sports
 • Market
 • Security
 • Squash
 • Fitness Center
 • Restaurant
 • Sauna
 • Table Tennis
 • Turkish Bath
 • TV Saloon

Sherbimet me extra pagese

 • Doctor
 • Sport Equipment
 • Billiard
 • Jet Ski
 • Ringo
 • Dry-cleaning
 • Banana
 • Room Service
 • Water Ski
 • Telephone
 • Fax
 • Water Sports Motorized
 • Parasailing
 • Photocopy
 • 24H Doctor
 • Laundry Service
 • Diving
 • Massage Center

 

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s