Raymar Hotel 5* – Side

This slideshow requires JavaScript.

 

Raymar Hotel gjendet prane plazhit  ku ujerat e fresketa te lumit Alara i bashkohen detit Mesdhe. I ndertuar ne 2013 hoteli eshte i pershtatshem per pushues te cdo moshe.

Ultra All Inclusive

 • Vaktet ne restorantin qendror
 • Snack gjate dites
 • Pijet freskuese
 • Pijet alkolike te prodhimit lokal
 • Embelsirat

 

Plazhi dhe Pishinat

 • Plazh ranor Pishina per femije dhe te rritur
 • 2 pishina jashte dhe nje brenda
 • Akupark
 • Cadrat, shezlongjet, peshqiret- pa pagese

Argetim dhe sport

 • Animacion aktiv gjate dites
 • Aerobi
 • Tenis
 • Hokei
 • Basketboll
 • Volejboll
 • Minifutboll
 • Sporte ujore
 • Fitnes
 • Muzike live ( ne dite te caktuara te javes )
 • Shou ne Amfiteater
 • Disko
 • DJ party
 • Qender SPA
 • Banjo turke

Femijet

 • Klub per femije sipas moshave
 •  Pishine
 • Shesh lojrash

Me pagese

 • Masazhi
 • Bilardo
 • Sportet ujore me motor

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s