Aeolos Beach 4* – Perama, Korfuz

This slideshow requires JavaScript.

Korfuz

Aeolos Beach me 4 yje ndodhet në Perama, në Ishullin e Korfuzit. Hoteli është hapur në 1972 dhe është rikonstruktuar plotësisht në 2008-ën. Hoteli ndodhet në Perama, 8 km larg nga aeroporti dhe 10 km larg nga qyteti i Korfuzit. Hoteli ka 310 dhoma të tipeve të ndryshme si Double, Double Bungalows, Bungalow Familjare dhe Apartamente. Dhomat kanë ajër të kondicionuar, ballkon ose tarracë, banjo me vaskë ose dush, tharëse flokësh, pantofla, mini frigorifer, objekte caji dhe kafeje, pastrim i përditshëm i dhomës, TV me satelit, telefon direkt*, kasafortë*, internet wi-fi*, shërbim lavanderie*,dy pishina. Objektet e pishinës dhe plazhit si shezlongët me cadra dielli janë falas kurse peshqirët ofrohen kundrejt një pagese të kthyeshme. Hoteli ka edhe objekte të tjera argëtimi si  fushë tenisi, volejboll, aerobi, waterpool, darts(lojë me shigjeta), kënd lojrash për fëmijë, mini club, babysitter me kërkesë, makina me qera*, këmbim valutor, dhomë me TV. *shërbime kundrejt pagesës.

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

– Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën.
– Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.
– Pool Bar ku mund te shijoni birrë në kriko, pije të ndryshme të lehta, kafe, verë vendi, etj.

Gjithashtu Hoteli ofron:
– Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash;
– Vend për ruajten e bagazheve;
– Ajër të kondicionuar ne zonat e përbashkëta;
– Zëvëndësim peshqiresh dhe çarçafësh;

Dergo Kerkese.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s