SIDE KUM HOTEL 5* – Side

This slideshow requires JavaScript.

 


Vendndodhja

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, 5 km larg qendres se Sides, 7 km larg Manavgatit,
54 km  larg aeroportit dhe 64 km larg qendres se Antalyas. Plazhi eshte 600 meter larg, eshte
ranor dhe hoteli ofron shuttle bus free.
 
Akomodimi
Hoteli ka ne total 197 dhoma komode dhe te kompletuara me ajer te kondicionuar, kasaforte,
tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, tharese flokesh, ballkon, minifrigorifer, telefon,

 

Bare dhe restorante
Restoranti kryesor ka nje kapacitet prej 400 ne ambjentin e brendshem dhe 200 persona ne
ambjentin e jashtem, ofron sherbim buffe,
Bare : beach bar (ka nje kapacitet prej 150 pax), lobby bar (ka nje kapacitet prej 150 pax),
pool bar (ka nje kapacitet prej 350 pax), disko (ka nje kapacitet prej 165 pax).

 

Facilitete
Hoteli ofron keto sherbime dhe facilitete : pishine te jashtme per te rritur dhe femije, pishine
te brendshme, aktivitete ditore, animacione, Tv room, salle lojerash, qender fitness, bibloteke,
kinema, ping-pong, bilardo, backgammon, miniclub, fushe lojerash per femije, salle conference,
sauna, banjo turke, cadra dhe shezllone (ne pishine),

Me pagese : kasaforte, bilardo, internet, ping-pong (pajisjet ), sporte ujore, masazhe, sherbim
mjekesor, minimarket,
 
 

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Mini Bar
 • Hair dryer
 • Disco
 • Hair Dressing Saloon
 • Snack Bar
 • Football
 • Kids Pool
 • Library
 • Air Condition
 • Fitness Center
 • Kindergarden
 • Bar
 • Beach Hotel
 • Volleyball
 • Indoor Pool
 • Basketball
 • Internet
 • Outdoor Pool
 • Table Tennis
Sherbimet me extra pagese
 • Internet Cafe
 • Massage Center
 • Safe box
 • Room Service
 • Billiard
 • Game Room
 • Market
 • Sauna
 • SPA
 • Beauty Center
 • 24H Doctor
 • Telephone

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s