Orange County Resort 5* – Kemer

This slideshow requires JavaScript.

Hoteli Orange County- 5 yje ka një sipërfaqe prej 22.000 m². Ky hotel disponon 513 dhoma në total nga të cilat 461 janë dhoma standarte, 16 dhoma me derë në mes, 11 dhoma familjare, 5 dhoma për paraplegjiket, 3 suita dhe 17 vila. Të gjitha dhomat kanë stil turk, modern dhe luksi. Ato kanë :

  • -Ballkon
  • -Tapet
  • -Tharse flokësh
  • -Vaskë
  • -Telefon (me pagesë)
  • -Minibar
  • -Tv
  • -Ajër të kondicionuar

 

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm, 10 restorante a la Carte (gjerman, italian, turk, grek, sushi, hungarez, australian, francez, Mongolian dhe korean), Restorant për fëmijët, Kafe turke, Express buffet, Bar në Pishinë, Bar në Plazh, Vip bar, Snack Bar, Vitamin bar, Lobi bar, Disko, ka një sipërfaqe për pishinat 5000 m², Plazh, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi, Mini-club, Bebisiter, Librari, Parukeri, Buling, Shopping Center, Muzikë live, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:

Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
– Snack bar
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike.
– Minibar: ujë, cola, fanta, sprite, soda dhe bire cdo ditë. Shërbimi në dhome (01:00 – 08:00), kasafortë, çarçafët ndërrohen çdo ditë,
– Animacion
– Mini-club
– Aerobi
– Water Polo
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Jakuzzi
– Ping Pong
– Volejboll
– Basketboll
– Park lojrash për fëmijë
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh
– Peshqirë në plazh dhe pishinëPër fëmijët:
– Pishine
– Mini-club (4-12 vjec)
– Park lojrash
– Rrëshkitëse
– Akuapark

 

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s