Q Premium Resort 5* – Alanya

This slideshow requires JavaScript.

 

Q Premium Resort ndodhet perball detit, ofron një plazh privat, dhe dhoma me ajër të kondicionuar me Wi-Fi. Prona përfshin 2 pishina te hapura, 2 zhvaritse  dhe një qendër Spa me sauna dhe banjo turke.

Dhomat e Q Premium Resort Hotel janë dekoruar me shije me mobilje elegante. Ato përfshijnë një minibar,kasafort, dhe një TV LCD me kanale satelitore.Të gjitha dhomat jene me ballkon.

Restoranti kryesor, Vogue,gatime te  brendshme dhe te jashtme . Ju mund të shijoni kuzhinë italiane në Quinta Restorant, kuzhinë Osmane në Topkapi restorant, dhe kuzhinë meksikan dhe prodhimet e detit në Sunset Restorant. Ka edhe 4 bare, një Pub irlandez dhe një Psticeri.

Q Premium Resort ka një qendër palestër të mirë-pajisur .

Qendra e qytetit Alanya është 35 km nga hoteli. Aeroporti i Antalya është 90 km larg.

Q Premium Resort ka nje Koncept “Ultra All Inclusive”.

Dergo Kerkes:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s