Starlight Thalasso & Spa 5* – Side

This slideshow requires JavaScript.

Side

Hoteli – 5 yje ndodhet në Bregdetin e Zonës e Manavgatit në Side, është ndërtuar në vitin 2008, shtrihet në një Sipërfaqe prej 160.000 m², ndodhet 80 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Kompleksi i Hotelit disponon disa lloje dhomash (Dhoma standarte, Familjare, Dhoma për Paraplegjikët, Dhoma club superiore si dhe Suita të ndryshme).

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV satelitor
– Telefon
– Internet Wi-Fi
– Minibar (ujë dhe pije të lehta)
– Set Kafeje dhe Çaji
– Kasafortë
– Dush/Vaskë
– Tharëse Flokësh
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i jashtëm dhe i brendshëm, 7 Restorante A La Carte (Mediterran, Sushi, Rus, Meksikan, Italian, Francez dhe Indian) dhe Bufe për fëmijët
– Kafe turke, Bar në pishinë, Bar ne plazh, Lobi bar, Disko dhe Snack bar
– Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë, Akuapark dhe Plazh
– Fitness, Masazh, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
– Mini-club, Mini-disko, Park lojrash për fëmijë dhe Babysitter
– Librari, Parukeri, Shopping Center, Gjimnastikë, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti ” Ultra all Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Restoranti A La Carte Mediterran (1 herë në javë – me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike të vendit si dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve

Hotelo ofron gjithashtu:
– Animacion
– Mini-club
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Volejboll
– Basketboll
– Çadrat, dyshekët dhe shezlonge në pishinë.
– Çadrat, shezlongët dhe peshqirët në plazh.

Dergo Kerkese.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s